25 Ağustos 2019 Pazar

  • 5,759 TL
  • 6,417 TL
  • 281,81 TL
  • 97.149

Demek ki Yavuz Mehmet Kaya Halka Doğruları Açıklamış

Demek ki Yavuz Mehmet Kaya Halka Doğruları Açıklamış

Yavuz Mehmet Kaya yazdı

09 Şubat 2019 Cumartesi 15:22 GÜNDEM

Burdur Belediyesi şirketi Bucak Belediyesi şirketine göre yüzde 17,69 daha pahalıya OTOGAZ sattığını 16 Ekim 2018 de yaptığım açıklamayı;

Burdur Gazetesi  ‘’Burdur Belediyesi; Yavuz kaya’nın açıklaması mesnetsiz iftira ’’ manşeti ile yer vermişti.

Burdur web’de  ise  Başkan  “… istasyonlarımıza “kayyum” isteyenlere çağrımız şudur; gelip baksınlar nereden nereye getirilmiş Bahtaş ve Bimtaş şirketleri! Kayyum atanması için ya batmış batırılmış ya da teröre bulaşmış olmak gerekiyor, çok şükür ki ne batırdığımız bir şirket ne de teröre bulaşmış bir insanımız var! İnsanların namusu ve haysiyeti ile oynamak asıl namussuzluktur. Ne demişler “ kişi kendinden bilir işi”…” Dedi.

Elimde aldığım otogazların resmi fişlerini belge olarak basın mensuplarına sunduğum halde, belge olarak kabul etmeyip mesnetsiz açıklama olarak ifade edenler, yazanlar ancak kendilerini karalamıştır.

Demek ki Yavuz Mehmet KAYA Halka doğruları açıklamış. O günlerde siyasi espriyi anlamayanlar, insafsızca siyasi nezakete uymayan açıklamalardan hiç çekinmemiştir. Şimdi seçim olduğu için halkı hatırlayıp o gün söylediklerini unutmuşlar OTOGAZ da pazar günü indirimini müjdeliyorlar.

Ben görevimi yaptım. Halka pahalıya otogaz satıldığını basında açıklamasaydım, bu gün Burdur Halkı 3.99’dan otogaz alıyor olacaktı. 

Yaptığım açıklama ile otogaz fiyatlarının düşmesinden memnun olan bir çok kişi zaman zaman arayarak ‘ teşekkür ederim, Allah razı olsun, iyi yaptın ‘ ifadelerini kullandıkları gibi, yolda görüp elimi öpmek isteyenler de olmuştur. Onlar için 1 depoda 25-50 TL.lik ucuzlama büyük bir kazançtır.

Burdur Halkına Meclis üyeliği  görevimi layıkı ile yapabildimse bu benim onur kaynağımdır. Mart 2019 da yeni seçilecek meclis üyelerine ve başkana kamunun yararına olan kararların arkasında tek başlarına kalacaklarını bilseler de durmalarını, yasalara uyup, doğru kararlara imza atmaları, bireysel ranta geçit vermemeleri çağrısında bulunuyorum…   

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Devr-i Alem Burdur'da Açıldı

Devr-i Alem Burdur'da Açıldı