03 Aralık 2020 Perşembe

DARP OLAYIYLA İLGİLİ FLAŞ GELİŞME: TUTUKLAMA KARARI ÇIKTI

DARP OLAYIYLA İLGİLİ FLAŞ GELİŞME: TUTUKLAMA KARARI ÇIKTI

DARP OLAYIYLA İLGİLİ FLAŞ GELİŞME: TUTUKLAMA KARARI ÇIKTI

18 Kasım 2020 Çarşamba 17:22 GÜNDEM

Burdur’da yaşlı adamın darp edilmesi olayında gözaltına alınan R.D tutuklandı.  A.D.K, H.G, U.G, S.Dş isimli dört şüpheli hakkında adli kontrol kararı verildi.

Burdur’da yaşlı bir adamın gençlerden oluşan bir grup tarafından darp edilme anının görüntüleri ulusal ve yerel basında büyük yer buldu. Görüntülerin yayınlanmasının ardından gözaltına alınan şüpheliler geçtiğimiz gün serbest bırakılmıştı. Burdur Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan son dakika açıklamasında olayla ilgili ’’bir şüpheli tutuklanmış, dört şüpheli hakkında ise aynı suçtan adli kontrol kararı verilmiştir’’ denildi.

Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada, ‘’Bazı basın-yayın organlarında yer alan Burdur ilinde bir vatandaşın bir konuta çağrılarak darp edilmesi ve bu görüntülerin sosyal medyada paylaşılması olayıyla ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığımızca olayın ihbarı ile birlikte derhal soruşturma başlatılmıştır. Söz konusu soruşturma kapsamında zorunlu ve ivedi usuli işlemlerin ardından şüpheliler gözaltına alınmış ve 18.11.2020 tarihinde sevk edildikleri Burdur Sulh Ceza Hakimliğince "Hile ve Cebir Kullanmak Suretiyle Birden Fazla Kişi Tarafından Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma" suçundan bir şüpheli tutuklanmış, dört şüpheli hakkında ise aynı suçtan adli kontrol kararı verilmiştir’’ denildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

HASAN KAHRAMAN

20 Kasım 2020 Cuma 11:42

bak babası yasındaki adam kafa atıyor yemin ediyorum elim ayağım titriyor vuran cocugun babası varsa onun ben yaptıgı babalıgı sorgularım serefsizler

Millet

19 Kasım 2020 Perşembe 21:28

Niye sadece bir tutuklama var. Niye yaşlı adamı darp eden 4 kişi adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Tekrar birilerini daha darp edip öldürsünler diyemi.

Abdullah

19 Kasım 2020 Perşembe 20:31

Bu ****lerin yaptığı yanına kar mi kalacak adalete olan guvenim her gecen gün azalıyor varolasiniz savcilar

Vatandaş

19 Kasım 2020 Perşembe 11:31

Bu itlere öyle bir ceza vereceksiniz ki ömür boyu unutmasınlar

vatandaş

19 Kasım 2020 Perşembe 09:57

Burdur için çok kötü bir olay

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BURDUR BELEDİYESİ 2021 BÜTÇESİ 190 MİLYON

BURDUR BELEDİYESİ 2021 BÜTÇESİ 190 MİLYON