25 Ağustos 2019 Pazar

  • 5,759 TL
  • 6,417 TL
  • 281,81 TL
  • 97.149

Çiğdem ve Osman Gündüzalp Çifti Dünya Evine Girdi

Çiğdem ve Osman Gündüzalp Çifti Dünya Evine Girdi

.

22 Nisan 2019 Pazartesi 09:41 GÜNDEM

Burdur’un tanınan ve önde gelen ailelerinden bir genç çift daha dünya evine girdi. Osman Gündüzalp ile Çiğdem Sayın, dün Cumhuriyet Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen nikah ve düğün merasimiyle evlendiler.

Düğün salonuna giriş yaparak ilk danslarını yapan çifte, sevdikleri ve dostları yalnız bırakmadı. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, çiftin nikahını kıyarak bir ömür boyu mutluluklar diledi. Başkan Ercengiz, çiftten Atatürkçü ve Cumhuriyetçi evlatlar yetiştirmesini istedi.

Nikah törenin ardından çift dev düğün pastasını kesti. Takı merasiminin ardından çift, davetliler ile birlikte gece boyu müzik eşliğinde eğlendi.

Gündüzalp ve Sayın ailesinin düğünlerine Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nden akademik ve idari kadro, Burdur’da faaliyet gösteren siyasi parti, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Bizde Bomba15 Ailesi olarak Osman ve Çiğdem çiftine bir ömür mutluluklar dileriz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

emanet oylarla çaka atıyorlar

02 Kasım 2015 Pazartesi 13:01

emanet oylarla çaka atyıyorlar bakın gün gelir tefte oynatır bu seçmen demedi demeyin şımarmayın yeter artık ak partilileee

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Şampiyon Oğuzhanspor, Hükmen Galip Edildi

Şampiyon Oğuzhanspor, Hükmen Galip Edildi