01 Aralık 2020 Salı

ÇİFTÇİ ARTIK MAĞDUR OLMAYACAK

ÇİFTÇİ ARTIK MAĞDUR OLMAYACAK

ÇİFTÇİ ARTIK MAĞDUR OLMAYACAK

02 Ekim 2020 Cuma 20:33 GÜNDEM

Yol Medeniyettir düsturu ile hizmetini sürdüren Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Kızılkaya Beldesi'nde çalışmalarına devam ediyor.

Kızılkaya Beldesine en yakın ovalardan bir tanesi olan fakat yıllardır bir yolu bulunmayan Asaraltı - Bucakiçi mevkiinde toplam 4 km'lik yol açıldı. Başkan Güngör, üreticilerin mağdur olmaması için çalışmalarını sürdürüyor.

Çiftçilerin, yol olmamasından dolayı kendi tarlalarına ulaşmak için tarlaların üzerinden gitmesi sonucunda ürünlere de zarar veriliyordu. Başkan İlkay Güngör, çiftçinin mağduriyetini çözmek için yıllardır yolsuz olan Asaraltı-Bucakiçi Mevkiinde toplam 4 km'lik yol açtı. Çalışmalar hakkında bilgi veren Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör,  " Kızılkayamıza hizmet etmek için çalışırken bizlerden desteğini esirgemeyen Korkuteli Belediye Başkanı Sn. Ömer Niyazi İŞLEK'e Çeltikçi Belediye Başkanı Sn. Recep Aydın'a ve gecesini gündüzüne katan çalışma arkadaşlarıma şahsım ve Belde halkım adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BURDUR'DA NARKOTİK OPERASYONU

BURDUR'DA NARKOTİK OPERASYONU