20 Haziran 2018 Çarşamba

  • 4,745 TL
  • 5,497 TL
  • 194,91 TL
  • 94.437
SON DAKİKA

CHP'den yine çok farklı bir eylem

CHP'den yine çok farklı bir eylem

Göker ve Ayten'den İl Müdürü Bayram'a Şok Baskın

11 Eylül 2017 Pazartesi 17:22 GÜNDEM

Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram'ın  makam odasında Atatürk ve Türk Bayrağının olmadığı görüntünün paylaşılması CHPli vekil Mehmet Göker ve İl Başkanı Barış Ayten tarafından sert bir dille eleştirilmişti. Göker konuyu meclise taşıyarak İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram hakkında soru önergesi vermişti.

Bugün ise CHP İl Başkanı Barış Ayten ve CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker farklı bir eyleme daha imza atarak gündeme yine bomba gibi düştüler.

Depreme dayanıksız olduğu gerekçesi ile yıkım kararı verilen Gazi İlkokulu'na giden Göker ve Ayten duvarda asılı bırakılan Atatürk posteri ve Türk Bayrağını yerinden sökerek, Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram'ın yeni binasındaki makamına gittiler.

Randevu talepleri toplantısı olduğu gerekçesi ile kabul görmeyen Göker ve Ayten, ikinci kez istekleri yerine gelmeyince, İl Müdürü Mahmut Bayram'ın odasına sekreterin tüm engellemelerine rağmen girdiler. Basın mensupları ile Milletvekili Göker ve İl Başkanı Ayten'i karşısında gören İl Müdürü Mahmut Bayram ise büyük şok yaşadı.

Makam odasına yanlarında getirdikleri Atatürk posteri ve Türk bayrağını bırakan Göker, “Gümüşlüğünüze gösterdiğiniz özeni Atatürk’ümüze ve bayrağımıza da göstermenizi istiyoruz. Gazi İlkokulu'nun yıkıntılarını kapatmak için bunları kullanamazsınız. Oradan almayı unuttuklarınız bir Ulusun Bayrağı ve bir Ulusun Kurucusudur, sizi bu değerlerimize saygılı olmaya davet ediyorum" dedi ve makamdan çıkıp gittiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Davut Doğru

11 Eylül 2017 Pazartesi 19:33

showmen chpliler ve onun yandakçıları! bu ülkede dikili ağacınız olmadığı gibi iş yapan ve çalışan insanları da karalamayı iyi becerirsiniz.Asla iktidar olamayacağınızı sizde biliyorsunuz.Her zamanki gibi Büyük Atatürk ün arkasına sığınıyorsunuz. Alemciler sizi.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ecevit Alan ABD'nin skandal kararını yazdı...

Ecevit Alan ABD'nin skandal kararını yazdı...