21 Mart 2019 Perşembe

  • 5,429 TL
  • 6,201 TL
  • 230,37 TL
  • 103.310

CANURAL ADAY OLACAK MI?

CANURAL ADAY OLACAK MI?

İŞTE CANURAL'IN AÇIKLAMASI

07 Kasım 2018 Çarşamba 16:34 GÜNDEM

Gölhisar Belediye Başkanı Ramazan Canural düzenlediği basın toplantısı ile aday olmayacağını açıkladı.

İŞTE RAMAZAN CANURAL’IN AÇIKLAMASI

2019 Yerel Seçimleri için AK Parti’de aday adaylığı başvurularının 5-12 Kasım 2018 tarihleri arasında yapılacağı açıklanmıştır.

Ülkemiz için hayırlı olsun.

Mensubu olmakla iftihar ettiğim AK Parti’nin bir neferi ve Gölhisar’ın bir hizmetkarı olarak 2014 yılından beri Gölhisar Belediye Başkanlığı yapıyorum
.
Başkanlık dönemimizde Gölhisar’ın 270 km. yibulan içme suyu ve kanalizasyon hatlarını tamamen yeniledik. Daha önceilçemizde hiç olmayan 25 km. uzunluğundaki yağmur suyu hattını inşa ettik. Yine bu dönemde ilçe içi yollarımızın tamamına (135 km) asfalt atıldı ve doğalgazın ilçemize gelmesi için yoğun çalışmalar yaptık.

Başkanlık dönemimizde Gölhisar’ın yararına olan ve önünü açantoplamda 60 civarında projeyi hayata geçirdik. İlçemizde yapılamaz, edilemez, başarılamaz denilen birçok konuya tek tek el atarak, çözdük. Görevimizde hiçbir zaman vatandaşlarımız arasında zengin fakir, saygın gariban, akraba yabancı, şu partili bu partili, şu mahalleli bu mahalleli ayrımı yapmadık. Tüm ilçeye eşit bir şekilde hizmetlerimizi götürmeye çalıştık. Belki bu kadar yoğun çalışma ortamında bazen değerli hemşerilerimize yeterikadar zaman ayıramadık ama bizim tek derdimiz ilçemize ciddi boyutlarda bir hizmet getirebilmekti. Biz inanıyoruz ki, ekibimiz ile birlikte ilçemizde adeta bir çığır açtık. İlçemizin altını üstünü İller Bankasının büyük desteği ve belediyemizin kıt kaynaklarıyla yeniledik.

Aşağıdaki nedenlerden dolayı Gölhisar Belediye Başkanlığı için yeni dönemde aday adayı olmamaya karar verdim.

BİR: 2014 de Gölhisar Belediye Başkanlığına aday olurken tek bir hedefim vardı:
Gölhisar’da halkımızınbüyük birihtiyacı olan ve yıllardan beri bir türlü hayata geçirilemeyen altyapı gibi bazı projelerin Gölhisar’a kazandırılması için çalışacaktım. Çünkü bu işler; beni büyüten, yetiştiren, okutan ve doktorluk gibi onurlu bir mesleği 30 yılı aşkın bir süreyle bu ülkede yapmama vesile olan aileme ve Gölhisar’lı hemşerilerime benim için bir vefa borcuydu.
Halkımıza verdiğimiz sözlerin çok büyük bir kısmınıBaşkanlık dönemimizde yerine getirebilmiş olmanın vicdani rahatlığını yaşıyorum. Bana bu fırsatı verdiği için Rabbime şükrediyorum.
İKİ: Gerçekleştirmeyi düşündüğümüz projelerin çoğunluğunu bu dönemde hayata geçirdiğimiz için bir dönem daha Belediye Başkanlığı yapmak bize göre rutin işlerin tekrarlanmasına dönüşecekti.

ÜÇ: Uzun yıllar belediye başkanlığı yapma hırsıyla uğraşıp didinerek arkadan gelen gençlerin önünü kapatmanın da doğru bir davranış olmadığının bilincindeyiz.

Bu karar sonrası özellikle şunu da belirtmek isterim ki, bundan sonra da bu kutlu ve büyük dava için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda yürümeye devam edeceğim. Her zaman söylediğim gibi biz Gölhisar Belediye Başkanlığı görevine gelirken, makam ve mevki için değil, saygıdeğer hemşerilerimize hizmetkar olmak için ve bu kutlu davanın bayrağını en iyi şekilde ilçemizde de dalgalandırmak için geldik. Bundan sonraki süreçte 31 Mart 2019 yerel seçimlerine kadar Ak Partimizin çıkardığı başkan adayı kim olursa olsun yanında olacağız. Çünkü ilçemize bu dönemde kazandırılan yatırımların devamının ancak Ak Partili bir belediye ile mümkün olacağını düşünüyoruz.

Son olarak bu konuyla ilgili önem verdiğim aşağıdaki cümleleri de ifade etmem gerekiyor:
Belediye Başkanlığımız dönemimde desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Ak Parti Genel Başkan Vekili Sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ve eşi Sayın Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş’a, Burdur Ak Parti Milletvekillerimize, Ankara ve Burdur’da bizlere her zaman destek olan bürokratlarımıza şükranlarımızı sunar, bana yürekten destek veren partili, partisiz tüm hemşerilerime, belediye meclis üyelerimize, muhtarlarımıza ve belediyedeki çalışma arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Kendilerinden Allah razı olsun!
Destek vermeyenlere ise, ne diyeyim?
Canları sağ olsun!

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

misafir

08 Kasım 2018 Perşembe 14:27

aday olsan zaten kazanamassınki sana oy verdim cok pişmanım

MEMUR

07 Kasım 2018 Çarşamba 17:17

HA HA ÇOK KOMİK

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

HIRSIZLARIN 6'SI YAKALANDI!

HIRSIZLARIN 6'SI YAKALANDI!