27 Mayıs 2020 Çarşamba

''BURDUR'DAN GELİYORUZ'' DENİLİNCE BÜYÜK ŞAŞKINLIK YAŞANIYOR

''BURDUR'DAN GELİYORUZ'' DENİLİNCE BÜYÜK ŞAŞKINLIK YAŞANIYOR

EKİPLER TAVİZ VERMİYOR

18 Mayıs 2020 Pazartesi 14:27 GÜNDEM

Koronavirüsle mücadele kapsamında Antalya’nın giriş ve çıkışlarında güvenlik güçleri tarafından denetimler aralıksız devam ediyor. Şehre girmek isteyen birçok vatandaş yalan beyanda bulunurken, bazıları ise kaçak yolla girmeye çalışıyor. ‘’Burdur’dan geliyoruz’’ diyerek ekipleri ikna etmeye çalışan vatandaşların İstanbul ve Ankara gibi kentlerden geldiği ortaya çıkınca büyük şaşkınlık yaşanılıyor.

Turizm kenti Antalya’nın kent merkezi ve ilçe giriş çıkışları koronavirüs tedbirleri kapsamında denetleniyor.  Antalya’nın giriş ve çıkışlarında görevlendirilen 500 kişilik ekip denetimlerden taviz vermiyor. Kente yalan beyan ederek girmeye çalışan vatandaşlar emniyet ekipleri tarafından fark edilip geri çeviriliyor. "Burdur'dan geliyoruz", "Isparta'dan geliyoruz’’ diyerek yalan beyanda bulunan sürücülerin araç plakaları sorgulanıyor. Plaka Tanıma Sistemi'nden araç plakasını sorgulayan ekipler, araçların hangi güzergahtan kente geldiklerini belirlemesi üzerine büyük şaşkınlık yaşanıyor.

Kente, ‘’Burdur’dan ve Isparta’dan geliyoruz’’ diyerek girmeye çalışan araçların İstanbul ve Ankara gibi illerden yola çıktığı emniyet ekipleri tarafından ortaya çıkarılıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

KORONAVİRÜS TEDAVİSİ GÖRÜYORDU: HAYATINI KAYBETTİ

KORONAVİRÜS TEDAVİSİ GÖRÜYORDU: HAYATINI KAYBETTİ