19 Eylül 2020 Cumartesi

BURDUR'DA YİNE KÖPEK SALDIRISI

BURDUR'DA YİNE KÖPEK SALDIRISI

ORTAOKUL ÖĞRENCİSİNE KÖPEKLER SALDIRDI

05 Şubat 2020 Çarşamba 09:57 GÜNDEM

Burdur'da geçtiğimiz aylarda bir lise öğrencisinin köpeklerin saldırısı sonrası hastanelik olmasının üzerine bugün bir öğrenciye daha sokak köpekleri saldırdı.

Şirinevler Mahallesinde meydana gelen olayda sabah saatlerinde okula gitmek için evinden çıkan 13 yaşlarındaki Suna Uzal  Ortaokulu Öğrencisi Yusuf Doğular'a köpekler saldırdı.

Olay yerinden şans eseri geçen Şirinevler Mahallesi Muhtarı Ahmet Emre, çocuğun çığlıklarını duyması üzerine olay yerine giderek çocuğu 15 kadar köpeğin saldırısından kurtardı. Köpeklerin ısırdığı çocuk için olay yerine ambulans çağrılarak yaralı çocuk hastaneye sevk edildi.

Muhtar Yetkililerden Şikayetçi Oldu

Şans eseri oradan geçiyordum diyen Şirinevler Mahallesi Muhtarı Ahmet Emre çocuğun ağlamasını ve bağrışmasını duydum dedi. 15 kadar köpeğin arasından çocuğu aldığını ifade eden Emre, daha öncede Burdur Belediyesine konu ile ilgili şikayetleri olduğunu, ancak yetkililerin kanunlar yüzünden elleri ve kollarının bağlı olduğunu ifade ettiklerini söyledi. Muhtar Ahmet Emre, Burdur Belediyesi yetkililerinden şikayetçi olduğunu söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ahmet

16 Şubat 2020 Pazar 19:13

Burdur da her yerde başı boş köpek var Hayvan pazarının altları ve mahrukatçıların oradada çok bir çare bulmak lazım

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kemerli Yetiştiricilerden MAKÜ’ye Ziyaret

Kemerli Yetiştiricilerden MAKÜ’ye Ziyaret