09 Temmuz 2020 Perşembe

BURDUR'DA ŞALVARLI POMPACI GÖRENLERİN DİKKATİNİ ÇEKİYOR

BURDUR'DA ŞALVARLI POMPACI GÖRENLERİN DİKKATİNİ ÇEKİYOR

BURDUR'DA ŞALVARLI POMPACI GÖRENLERİN DİKKATİNİ ÇEKİYOR

29 Haziran 2020 Pazartesi 14:29 GÜNDEM

Burdur’da, akaryakıt istasyonunda satış elemanı olarak çalışan Sema Batı (39), altındaki şalvar ve başındaki yazmasıyla müşterilerin ilgisini çekiyor.

Burdur- Fethiye yolunda, Akyaka köyü yakınlarındaki istasyonda akaryakıt satış elemanı olarak çalışan, 2 çocuk annesi Sema Batı, mesai saatlerinde altında şalvarı, başında yazması ile çalışıyor. Akyaka köyünde oturan Batı, 3 yıl önce market elemanı olarak çalışmaya başladığı akaryakıt istasyonunda son 1 yıldır ise hem market elemanı hem de akaryakıt satış elemanı olarak görev yapıyor.

İşini severek yaptığını anlatan Sema Batı, “3 yıl önce eşimin de onayını alarak bu istasyonda market elemanı olarak çalışmaya başladım. Son 1 yıldır ise hem market elemanı hem de akaryakıt satış elemanı olarak çalışıyorum” diye konuştu.

Çalıştığı iş yerinin Fethiye yolunda olması dolayısıyla çok sayıda yabancı müşterileri olduğunu söyleyen Batı, “İş yerinde ayağımda şalvar, başımda yazma ile çalışıyorum. Görenlere ilginç geliyor. İnsanlara hizmet etmeyi seviyorum” dedi.

BurdurYenigün

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Dönay

29 Haziran 2020 Pazartesi 15:28

Tebrik ederim kadın her yerde mük****ldir.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

EMNİYETTEN HAFTA SONU MESAİSİ

EMNİYETTEN HAFTA SONU MESAİSİ