02 Haziran 2020 Salı

Burdur Ülkü Ocaklarında Görev Değişikliği

Burdur Ülkü Ocaklarında Görev Değişikliği

YENİ BAŞKAN ŞABAN HÖL

22 Eylül 2019 Pazar 17:11 GÜNDEM

Ülkü Ocakları bir çok ilde görev değişikliğine gitti. Burdur’da da Genel Başkan Dr. Sinan Ateş tarafından Burdur Ülkü Ocakları Başkanlığına Şaban Höl getirildi.

Üç yıldır Burdur’da ülkü ocakları başkanlığını yürüten Ayhan Mete, Genel Başkan Dr. Sinan Ateş ve Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer’in katılımı ile İl Binasında görevi Şaban Höl’e teslim etti.

Başkan Ayhan Mete yayınladığı mesajda, “Yaklaşık 3 yıldır Yürütmekte olduğum Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanlığı Görevimi Bugün İtibariyle Genel Başkanım Sayın Dr. Sinan ATEŞ’in Takdiri Genel Başkan Yardımcımız Sayın Aşkın DİNÇER’in Katılımıyla İl Binamızda Devir teslim töreni ile Şaban HÖL başkanımıza devir edip görevimi Tamamlamış bulunmaktayım , bu zorlu süreçte desteklerini Esirgemeyen Ülkü Ocakları Genel Merkez Yöneticilerimize şükranlarımı sunarım , Ocağımızın Her faaliyetinde bizleri yalnız bırakmayan Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanım Hikmet ÖKTE Bey’e ve Yönetimine, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanımıza ve belde başkanlarımıza, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlarımıza ve Yönetimine, Ülkü Ocakları Burdur İl Yönetimime, Üniversite, ortaöğretim, Asena teşkilatımıza, İlçe Ocak başkanlarıma ve yönetimlerine, İlçe ve belde Belediye başkanlarıma ve çok kıymetli dava arkadaşlarıma Teşekkürü borç bilirim. Dün olduğu gibi bugünde ve yarında Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Bey’in Emrinde Genel Başkanımız Sayın Dr. Sinan ATEŞ’in izinde Teşkilatlarımızın yanındayız ömrümüz yetene kadar Türk-islam Davasına hizmet edeceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın Yaşasın Ülkü Ocakları” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

HER TELDEN, ÖMER BÜTÜNER

HER TELDEN, ÖMER BÜTÜNER