16 Ocak 2019 Çarşamba

  • 5,448 TL
  • 6,220 TL
  • 226,74 TL
  • 93.173

Burdur İtfaiyesi Anındı Müdahale etti

Burdur İtfaiyesi Anındı Müdahale etti

BURDUR’DA KORKUTAN YANGIN

12 Şubat 2018 Pazartesi 18:08 GÜNDEM

Bugün sabah 07.30 sıralarında Burdur Necatibey mahallesinde İsmail Karakaya’ya ait evde henüz nedeni belirlenemeyen bir sebepten dolayı çıkan yangın büyüyerek yanında bulunan evlere de sıçradı. Büyüyen yangınla birlikte 4 ev kullanılmaz hale gelirken, Burdur Belediyesine bağlı itfaiye ekipleri anında müdahale ederek yangını büyümeden kontrol altına almayı başardı.

3 dakikada Olay Yerine Geldiler

Gelen ihbarla birlikte üç dakika gibi bir kısa sürede yangına 7 söndürme aracı ve 21 personelle müdahale eden Burdur Belediyesi İtfaiye ekibi gösterdiği olağanüstü çaba ile  alevleri kontrol atına almayı başardı.

Başkan Say Bu Kez Vakit Kaybetmedi

Geçtiğimiz haftalarda Gazi Caddesinde patlayan su hattı nedeniyle mağdur olan esnafın yanına geçten sonra giden Burdur Belediye Başkan Yardımcısı Ali Say bu kez vakit kaybetmedi. Yine il dışında olması nedeniyle olay yerinde olamayan Başkan Ali Orkun Ercengiz’in yardımcıları Say ve Başgül mağdur kaza zedelerle görüştü. Başkan Say, Burdur Belediyesi olarak üzerlerine düşen tüm konularda yardımcı olacaklarını ifade etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bucak 'ta 3. Etap TOKİ Kuraları Çekildi

Bucak 'ta 3. Etap TOKİ Kuraları Çekildi