24 Haziran 2019 Pazartesi

  • 5,811 TL
  • 6,627 TL
  • 261,08 TL
  • 95.182

Burdur Göl Festivali İle Konsere Doyacak

Burdur Göl Festivali İle Konsere Doyacak

AMAÇ GÖLE DİKKAT ÇEKMEK

21 Eylül 2018 Cuma 13:59 GÜNDEM

Burdur Belediyesi tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Göl Festivali, kortej yürüyüşü ile başladı. Festivalin açılış töreninde Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, halk oyunları ekibiyle birlikte zeybek oynadı.

Burdur Belediyesi tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Göl Festivali, kortej yürüyüşü ile başladı. Burdur Belediyesi tarafından gerçekleştirilen festival kapsamında Köprübaşı mevkiden Cumhuriyet Meydanı'na kadar kortej yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşe Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, CHP İl İlçe Başkanları, Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Kortej Yürüyüşünün ardından Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda Grup Yirmi7 sahne aldı. Festival Bugün (21 Eylül) Tube Yurt, yarın (22 Eylül) ise Gökhan Türkmen konserleri yapılacak. Konserde bir konuşma yapan Başkan Ercengiz, festivali Burdur Gölü’nün kurumasına dikkati çekmek amacıyla düzenlediklerini söyledi. Konserin sonunda Başkan Ercengiz sünnet ettirilen çocuklara hediye dağıtarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Migros Jet Kurt Petrol'de Açıldı

Migros Jet Kurt Petrol'de Açıldı