25 Ağustos 2019 Pazar

  • 5,759 TL
  • 6,417 TL
  • 281,81 TL
  • 97.149

BURDUR BELEDİYESİNDEN TOKİ UYARISI

BURDUR BELEDİYESİNDEN TOKİ UYARISI

SON DAKİKA AÇIKLAMA

26 Ocak 2019 Cumartesi 18:14 GÜNDEM

Son zamanlarda Belediyemiz birimlerine gelen talep ve şikâyetler nedeniyle bu açıklamayı yapma zorunluluğumuz doğmuştur.       

Burdur Belediyesi olarak en başından bu yana  tüm safhaları ve çalışmalarının içinde olduğumuz ve 9.000 metrekarelik alanı bedelsiz hiçbir hak talep etmeden halkımız yararına TOKİ’ye devredeceğimiz alan ile birlikte Bozkurt Mahallesinde yapılması planlanan ve 23 Ocak 2019 tarihinde TOKİ tarafından ihalesi yapılan TOKİ konutları ve Kentsel dönüşüm noktalarında inşa edilmesi planlanan konutlar için bazı çevre ve kişilerin bilinçli olarak yurttaşlarımıza bazı belgeler imzalatılmak suretiyle TOKİ’den ev sahibi yapma sözü verdikleri duyum ve ihbarları almaktayız.

Yurttaşlarımız şunu bilmelidir ki Bozkurt Mahallesinde yapılacak olan TOKİ konutları ve Kentsel dönüşüm projeleri için Toplu Konut İdaresi (TOKİ) hiçbir başvuru adresi belirtmemiş ve başvuru kabulüne başlamamıştır.

Vatandaşlarımızın telafisi olmayan her hangi bir mağduriyete uğramamaları için TOKİ veya Burdur Belediyesi harici hiçbir kuruluş, gerçek ve Tüzel Kişiliğe itibar etmemelerini önemle rica ederiz.

Burdur Belediye Başkanlığı olarak TOKİ’nin başvuru sürecine başlayacağı günü, saati ve başvuru noktalarını siz değerli yurttaşlarımıza her ilan ve duyuru kanalını kullanarak bilgilendirmesini yapacağız. Saygılarımızla.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

HUSEYIN DALAN

21 Şubat 2019 Perşembe 22:37

selam engellyim emekliyim bizimde sansimiz varmi

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

SAADET ADAYLARINA CEPSİZ CEKET!

SAADET ADAYLARINA CEPSİZ CEKET!