20 Mayıs 2019 Pazartesi

  • 6,010 TL
  • 6,720 TL
  • 247,46 TL
  • 86.771

BURDUR BELEDİYESİNDE YAŞANAN TARTIŞMA HASTANEDE BİTTİ

BURDUR BELEDİYESİNDE YAŞANAN TARTIŞMA HASTANEDE BİTTİ

.

05 Mart 2019 Salı 23:41 GÜNDEM

Burdur Belediyesinde yaşanan gerginlik geceye damga vurdu.

Burdur Belediye Başkanı Serdar Başgül ile Fen İşleri Müdürü Abdullah Sartekin arasında geçtiği öğrenilen kavga hastanede sonlandı.

Edinilen Bilgilere Fen İşleri Müdürü Sartekin akşam saatlerinde Başkan Yardımcısı Serdar Başgül’ün odasına gelerek darp ettiği öğrenildi. Tüm bu yaşananlar sonrası Başkan Yardımcısı Başgül hastaneye giderek darp raporu olduğu öğrenildi. 

Seçimlere az bir süre kala meydana gelen bu tartışma ile ilgili çok farklı söylentiler dolaşırken, yaşananlar Başkan Ali Orkun Ercengiz’e de büyük sıkıntı doğurduğu öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Burdurlu

06 Nisan 2019 Cumartesi 13:06

Abdullah sartekin burdur belesiyesinde gelmis gecmis en iyi müdürlerdendir bukadar gözünü karattiysa vardir bi bildigi onu kötuleyen serefsizler siz ne kadar ne biyosunuz da konusuyosunuz

Manastırlı Adnan Baydan

15 Mart 2019 Cuma 20:23

Öyle isimsiz yorumlar yaparak bir yere varamazsınız yüreğiniz yetiyorsa oraya adınızı soyadınızı yazarsınız. Abdullah Sartekin'e psikolojik sorunları var diyen ve kalp rahatsızlığı nedeniyle adice yorumlar yapan deyus Abdullah Sartekin adam gibi adamdır ve bugüne kadar görevini layıkiyla yerine getirmiştir. Keşke sen adını yazabilsende senin nasıl bir dürzü olduğunu bi görebilsek

Burdurlu

06 Mart 2019 Çarşamba 13:45

Serdar Başgül'ü tanıyorum adam gibi adamdır. İşinin doğrusu neyse onu yapan dürüst bir adamdır. Burdur Belediyesi'nin çivisi mi çıktı?

burduru seven

06 Mart 2019 Çarşamba 10:55

Birbirlerini bulmuşlar. Birisi beceriksiz diğeri de tam anlamıyla mikrop

burdurda bir vatandaş

06 Mart 2019 Çarşamba 10:54

Başkan yardımcısı Serdar Başgül'ü sevmem, köy hizmetleri il müdürülüğünden ve genel sekreterlikdeki şube müdürlüğünden yakın tanırım, beceriksiz elinden iş gelmez birisidir. konuyu da bilmiyorum ama kesinlikle haklıdır. O Fen işleri müdürü psikolojik sorunları olan, o makama ve belediye yöneticilerine en büyük zararı veren şahıstır. zaten kalp hastası geberse arkasından iyi adamdı diyecek bir tane Allah'ın kulu yoktur. zaten geçmişte de Nejdet İlgün'e seçim kaybettirmişti.

ERK1

06 Mart 2019 Çarşamba 08:57

Serdar bey beyefendi bir kişidir.Muhakkak belediye işleyişindeki kanunsuz bir uygulamaya evet dememiştir.Başkan beyin önceden konuya hakim olması gerekirdi.Ast üst ilişkilerinde demekki laçkalık oluşmuş.MAKAM BASAN ŞAHIS.DEVLET MEMURUMUDUR PARTİ MİLİTANIMIDIR

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

KILIÇDAROĞLU PARTİLİLERLE BULUŞACAK

KILIÇDAROĞLU PARTİLİLERLE BULUŞACAK