25 Haziran 2019 Salı

  • 5,803 TL
  • 6,619 TL
  • 261,08 TL
  • 95.182

Burdur Bahçeşehir Kollejinde Erken Kayıt Fırsatı

Burdur Bahçeşehir Kollejinde Erken Kayıt Fırsatı

Burdur Bahçeşehir Kollejinde Erken Kayıt Fırsatı

11 Ocak 2019 Cuma 10:04 GÜNDEM

Burdur'da eğitimin marka ismi Burdur Bahçeşehir Koleji'nde erken kayıt dönemi başladı.

Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen lisesi için geçerli %100 e varan burs imkanı ve avantajlı indirim olanakları 28 şubat'a kadar sizleri bekliyor...

Sahip olduğu alt ve üst yapısıyla bölgede en modern ve en kapsamlı fiziki şartları sağlayan Burdur Bahçeşehir Koleji'nde 16 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olan LİSE OKULA KABUL SINAVI  ve 23 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olan ORTAOKUL OKULA KABUL SINAVI 'nın ardından elde edilen derece ile burslu kayıt avantajından tüm öğrenciler yararlanabilecek.

KİMLER SINAVA KATILABİLECEK?                                  

Eğitimde elde ettiği başarılarla liselere giriş sınavında Burdur birincisi olan Burdur Bahçeşehir Koleji, Üniversite sınavlarında da başarılarından söz ettiriyor.

Burdur Bahçeşehir Koleji'nde öğrenim görmek isteyen öğrencilerin tek yapmaları gereken okullara kabul sınavına girmek. Ortaokul Okula Kabul Sınavı 4,5,6 ve 7. Sınıf öğrencilerin katılımına; Lise Okula Kabul Sınavı ise 8,9,10 ve 11. Sınıf öğrencilerin katılımına açık olacak.

Yeni Eğitim öğretim dönemi ve kayıt avantajları ile ilgili açıklamada bulunan Burdur Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Osman ÇOBAN “Burdur Bahçeşehir Koleji olarak öncülüğünü yaptığımız öğrencilerimizi geleceğe eksiksiz hazırlarken akademik başarılarını en üst seviyeye taşıyoruz ve her geçen gün artan tecrübe, deneyim ve kalitemizle sizleri de BAHÇEŞEHİRLİ OLMAYA DAVET EDİYORUZ " dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Şirinevler ve Armağan İlci'de Başkan'ın Modunu Düşürdüler

Şirinevler ve Armağan İlci'de Başkan'ın Modunu Düşürdüler