28 Şubat 2020 Cuma

Burdur Arfen Koleji Genel Müdür Kadir Koç Kimdir?

Burdur Arfen Koleji Genel Müdür Kadir Koç Kimdir?

Burdur Arfen Koleji Genel Müdür Kadir Koç Kimdir?

20 Ağustos 2019 Salı 13:57 GÜNDEM

Eğitim kenti Burdur'da ikincisi açılacak olan Burdur ARFEN  kolejine Kadir Koç'un Genel Müdür olacağı öğrenildi. Önümüzdeki eğitim öğretim yılına hazır olan , öğretmenleri sır gibi saklanan  ve sadece lise düzeyinde eğitim verecek koleje Genel Müdürün Kadir Koç olduğu öğrenildi.  

Kadir Koç Kimdir?

1968'de Burdur merkeze bağlı İlyas Köyü'nde doğmuştur. 

İlkokulu köyde  ortaöğrenimini Gönen Öğretmen Lisesi'nde okudu.1990 yılında Atatürk Üniversitesi Edebiyat Öğretmenliği bölümünü bitirdi. 

Kadir Koç sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da " Atatürk devrimlerine bağlı öğrenci yetiştirmeye Arfen kolejinde devam edecegim" dedi

1991 yılında Muş'un Varto ilçesinin Çaylar köyünde mesleğe başladı.1992-1994 yılları arasında Varto merkezde çalıştı.1994 yılında Yeşilova Akçaköy'e atandı.1 yıl sonra Yeşilova merkeze tayin oldu ve 4 yıl orada görev yaptı. 

1998 yılında Burdur merkeze tayin olarak Cumhuriyet Lisesi'nde öğretmenlğe devam etti. 2000-2008 yılları arasında müdür yardımcılığı görevini üstlendi. 2008 yılında Çavdır ilçesine tayin oldu.2009 yılında tekrar Burdur merkeze tayin oldu.   Burdur Anadolu Lisesi'nde öğretmenlik görevinden ayrılıp  emekli olacak ve ardından  özel bir kolejin Genel Müdürü olacak.
Eğitim İş Burdur Kurucu Şube başkanlığı ve MYK da Genel Sekreter görevlerinde bulunmuş ,geçmiş dönem CHP Milletvekilliği ön seçimine girerek 2.nci sıra aday olmuştur.Evli ve 2 çocuk babasıdır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

“BURDUR BELEDİYESİ 750 İŞÇİ İLE İŞ YAPAMIYOR”

“BURDUR BELEDİYESİ 750 İŞÇİ İLE İŞ YAPAMIYOR”