Realtime website statisticsRealtime website statistics

13 Aralık 2018 Perşembe

  • 5,353 TL
  • 6,090 TL
  • 214,80 TL
  • 90.051

Burdur Acil Servisinde Yaşadıkları Aileyi Çileden Çıkarttı

Burdur Acil Servisinde Yaşadıkları Aileyi Çileden Çıkarttı

Tanınmaz Haldeki Kazazede Taburcu Edilmek İstemiş

09 Mart 2018 Cuma 16:57 GÜNDEM

Burdur - Geçtiğimiz salı günü Burdur merkezde meydana gelen trafik kazasında aracın altında kalarak tanınmaz hale gelen 80 yaşındaki Mehmet Korkmaz'ın Burdur Devlet Hastanesi Acil bölümünde uğradığı muamele yakınlarını çileden çıkardı.

Eli yüzü yara ve kan içerisinde kalan, kendisi tanınmayacak hale gelen Korkmaz'ın  yapılan tedavileri sonrası, acil doktoru tarafından "Hayati Tehlikesi Yoktur" denilerek ısrarla evine gönderilmek istendiğini iddia eden kazazedenin yakınları,  kazadan sonra ikinci şoku yaşadı.

Durumu oldukça ciddi görünen ve yaşı da hayli ilerlemiş olan Mehmet Korkmaz'ın bu haldeyken evine gönderilmek istenmesine anlam veremeyen yakınları ile acil doktoru arasında karşılıklı tartışmalar yaşandı. Aile ısrarla kazazede yakınlarının yatırılarak tedavi altında tutulmasını gerektiğini savunurken, acil ekibinin eve göndermek istemesi, başka bir doktorun araya girmesi ile çözüme kavuştu.

Yaşadıkları muamele yüzünden yakınlarının hayatının hiçe sayıldığını düşünen aile, hastane yönetimi ve acil doktoru ile ilgili işlem yapılmasını istedi. Kazanın olduğu günden bu yana 3 gündür Kozluca Eski belediye başkanlığı da yapmış Mehmet Korkmaz'ın, Burdur Devlet Hastanesi beyin servisinde tedavisi sürüyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

birisi

27 Mart 2018 Salı 14:02

Vallaha yazık sağlık çalışanlarından biraz daha anlayış bekliyoruz.gerçi onlar hergün bu tür olaylarla karşılaşıyor ama hastalar veya yaralılar hergün gelmiyor oraya onlarda ilgi alaka istiyor haliyle. sonuçta işimizi yapmalıyız .

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Milletvekili Reşat Petek'in Çok Özel Misafirleri Vardı

Milletvekili Reşat Petek'in Çok Özel Misafirleri Vardı