blog statisticsblog statistics

23 Nisan 2018 Pazartesi

  • 4,102 TL
  • 5,018 TL
  • 174,92 TL
  • 110.932
SON DAKİKA

Bugün koltukta onların, makamda

Bugün koltukta onların, makamda

Günün Resmi MAKÜ’de Çekildi

22 Mart 2017 Çarşamba 18:28 GÜNDEM

Down Sendromlu öğrenciler 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü nedeni ile MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem KORKMAZ’ı makamında ziyaret ettiler.Çok özel karelerin ve diyalogların yaşandığı ziyarette Rektör Korkmaz tüm çocuklarla tek tek ilgilendi. Koltuğu ve makamını çok özel konuklarına veren Rektör Korkmaz hem çok mutlu oldu, hem de ziyaretçilerini mutlu etti.

 

Burdur Özürlüler Derneği Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi ve Burdur’da bulunan rehabilitasyon merkezlerinde eğitim gören down sendromlu öğrenciler için Rektörlük ve Engelli Öğrenci Birimi Koordinatörlüğü işbirliğinde farkındalık etkinliği yapıldı. Burdur Özürlüler Derneği Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi ve Burdur’da bulunan rehabilitasyon merkezlerinde eğitim gören 9 öğrenci kendilerinin farkındalık gününde Rektör Korkmaz’dan istek ve taleplerini ilettiler.

Bugün Rektör ve Rektör Yardımcısı oldular!..

Rektör Korkmaz’a çiçek ve hediyeleri ile gelen öğrencilerden Ayşe EFEK kısa bir süreliğine Rektör koltuğuna oturarak rektörlük yaptı. Tuğba TAY isimli öğrenci de Rektör Yardımcılığını yaptı. Turan TİREN İsimli, öğrenci de kendisinin yapmış olduğu çerçeve içerisine koyduğu Rektör KORKMAZ’ın fotoğrafını hediye etti.

Yeni Rektör ve Rektör Yardımcısı işte bunları istedi

Burdur Özürlüler Derneği Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Arzu AYDOĞAN ÇAKIR ve öğretmenlerin nezaretinde gerçekleştirilen ziyarette Küçük Rektör Ayşe EFEK Rektörümüz KORKMAZ’dan isteklerinin olduğunu ve özellikle okullarına bahçe ve oyun alanı yapılmasını istediğini belirtti. Madalyalı jimnastikçi olduğunu da dile getiren Ayşe EFEK, jimnastik yapabilecekleri bir salon ve tablet isteğinin de olduğunu söyledi. Rektör Yardım cısı olan Tuğba TAY ise, Başbakan’dan kendileri için okul istediğinin olduğunu söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BAŞKAN ERCENGİZ YAŞLILARI UNUTMADI!..

BAŞKAN ERCENGİZ YAŞLILARI UNUTMADI!..