23 Ekim 2020 Cuma

BUCAK'TA MİNİKLER EĞİTİME BAŞLADI

BUCAK'TA MİNİKLER EĞİTİME BAŞLADI

BUCAK'TA MİNİKLER EĞİTİME BAŞLADI

21 Eylül 2020 Pazartesi 19:15 GÜNDEM

İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar; okulların tüm önlemleri aldıklarını, sosyal mesafe ve hijyen kurallarını büyük bir titizlikle uyguladıklarını söyledi. Öğrencilerin sağlıklı bir ortamda öğrenim görmeleri için bütün birimlerle her türlü fedakârlığı yaparak okulları açtıklarını belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yazar, "Yapılan bu fedakârlıklar sadece okullarda değil sosyal yaşamda da yapılmalıdır. Okulda uygulanan kurallar evde görmezden gelinirse yapılan tüm çalışmaların boşa gideceği, hatta en başa dönülebileceği bilinmelidir. Bu sebeple öğrencilerimizin eğitiminin aksamaması için ailelerle işbirliği içerisinde hem sabırlı hem de sistematik bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. İnşallah bu çalışmalar sonucunda normal bir eğitim öğretim süreci geçirerek vatana millete hayırlı evlatlar yetiştireceğiz." Dedi. Bu zorlu süreçte velilerimizin de üzerine düşen sorumlulukların olduğunu, öğretmelerimize destek vermelerinin çocukların eğitim öğretimi için çok önem teşkil ettiğini de sözlerine ekledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı'nın tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını temenni etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

KABİNE TOPLANTISI SONRASI ERDOĞAN’DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR

KABİNE TOPLANTISI SONRASI ERDOĞAN’DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR