20 Mayıs 2019 Pazartesi

  • 6,015 TL
  • 6,722 TL
  • 247,46 TL
  • 86.771

BU İKİ KARE GÜNE DAMGA VURDU

BU İKİ KARE GÜNE DAMGA VURDU

SAMİMİYET VE MUTLULUĞUN RESMİNİ ÇEKTİLER

04 Aralık 2018 Salı 09:51 GÜNDEM

3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeni ile Burdur'da bir dizi etkinlikler ve ziyaretler gerçekleşti. Her kurum ve kuruluş ayrı bir etkinlik ve ziyaret programı ile engelliler için programlar düzenlerken, sosyal medyaya yansıyan iki kare güne damga vurdu.

Şıldak Ailesinden Duyusal Ziyaret

Burdur'da göreve başladığı andan itibaren insanlarla kurduğu iletişimle bir anda Burdurluların dikkatini çekmeyi başaran Vali Hasan Şıldak ve Eşi Fatma Nur Şıldak bir ev ziyaretinde paylaştıkları kare devletin şefkatli yüzünün yansıması oldu. Yapılan ev ziyaretinde Şıldak ailesi Küçük Fatma Gümüş'ün misafiri oldu.

Deniz Kurt'un bu paylaşımı samimiyetin resim oldu

Ak Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt'da dün 3 Aralık Engelliler günü nedeni ile sahada ziyaretlerde idi. Kurt, Menderes Mahallesinde Mehmet Güleç isimli engelli bir vatandaşı evinde ziyaret etti. Ziyaret esnasında çekilen bir kare ise büyük beğeni topladı. Engelli vatandaşın isteğini hemen yerine getiren Kurt, tır şoförü olan kardeşinin resimlerini sosyal medya hesabından gösterdiği resim güne damga vuran kare oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ömer erdoğan

04 Aralık 2018 Salı 21:51

geçirmiş oldum kazada hastane sürencinde ve sonrasında göstermiş oldukları ilgiden ve yakın takiplerinden dolayı kendilerine çok teşekür ederim allah razı olsun sayın valim hasan şıldak

Asım GÜMÜŞ ve Ailesi

04 Aralık 2018 Salı 10:43

Sayın Valim ve Değerli hanımefendi eşleri Engelliler günü nedeni ile meleğimize ve ailemize ziyaretleri ile teşrif ederek bizleri onurlandırmışlardır.Kendilerine Gümüş ailesi olarak şükranlarımızı arz ediyorum.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BAKAN VARANK'TAN MAKÜ'YE ELEKTRİKLİ OTOBÜS SÖZÜ

BAKAN VARANK'TAN MAKÜ'YE ELEKTRİKLİ OTOBÜS SÖZÜ