24 Ekim 2020 Cumartesi

BU GECEDEN İTİBAREN UYGULANMAYA BAŞLANACAK

BU GECEDEN İTİBAREN UYGULANMAYA BAŞLANACAK

BU GECEDEN İTİBAREN UYGULANMAYA BAŞLANACAK

08 Eylül 2020 Salı 14:11 GÜNDEM

İçişleri Bakanı Soylu, Polis Akademisi mezuniyet töreninde konuşuyor. Soylu, ''Yine bu gece saat 12'den itibaren 81 vilayette kafeterya olsun, restoran olsun kesinlikle ve kesinlikle; hem canlı müzik hem de yani bir plak gibi, playback gibi müzikler yayınlanmayacaktır. 12 itibariyle sona erecektir. Genelgeyi valiliklere gönderdik, karar alacaklar ve bunu da derhal uygulamaya başlayacaklardır.'' dedi.

İçişleri Bakanı Soylu'nun açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Hakikaten buna ihtiyacımız var. Geçmiş dönemde yaşadığımız bir takım kısıtlamalarla karşı karşıya kalmamak için. İş yerlerimiz kapandı, insanlarımız evlerinden çıkamadılar. Seyahatlerimiz kısıtlandı, onun için bu tedbirleri uygulamalıyız. Yine özellikle minibüs, otobüste ayakta yolcu almak yasak. Çünkü biz bu konuda ne kadar söylersek söyleyelim, maalesef buna hala devam edildiğini görüyoruz.

Onun için ayrıştırılabilir kuralları, yönetilebilir kuralları ortaya koyup bu konuda da güvenlik görevlilerimiz gerekli adımları atacaklardır.

Yine bu gece saat 12'den itibaren 81 vilayette kafeterya olsun, restoran olsun kesinlikle ve kesinlikle; hem canlı müzik hem de yani bir plak gibi, playback gibi müzikler yayınlanmayacaktır. 12 itibariyle sona erecektir. Genelgeyi valiliklere gönderdik, karar alacaklar ve bunu da derhal uygulamaya başlayacaklardır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

himmet günenç

08 Eylül 2020 Salı 23:21

özay gönlüm 'ün sozuaklima geldi kapı gicirdasa bu millet oynar

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BUCAK BELEDİYESİNDEN KİTAP TAKAS KAMPANYASI

BUCAK BELEDİYESİNDEN KİTAP TAKAS KAMPANYASI