02 Aralık 2020 Çarşamba

BİNLERCE ÖĞRENCİYİ MAĞDUR EDENLERİ UNUTMAYACAĞIZ

BİNLERCE ÖĞRENCİYİ MAĞDUR EDENLERİ UNUTMAYACAĞIZ

BİNLERCE ÖĞRENCİYİ MAĞDUR EDENLERİ UNUTMAYACAĞIZ

15 Ekim 2020 Perşembe 10:42 GÜNDEM

İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, sosyal medya hesabı üzerinden, eski adıyla Emin Gülmez, yeni adıyla Ertuğrul Gazi Ortaokulu'nun Bucak'a kazandırılması hakkında açıklamada bulundu.

Başkan Sönmez yaptığı açıklamada, "Yapılması yılan hikayesine dönen eski adıyla Emin Gülmez, yeni adıyla Ertuğrul Gazi Ortaokulu'nun ilçemize kazandırılmasında emeği geçen başta Sayın Valilerimiz, Sayın Kaymakamlarımız, Sayın İl ve Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz olmak üzere herkese bir Bucak sevdalısı olarak teşekkür ederim.İlk kazmanın vurulduğu andan beri takipçisi olduğumuz ortaokulumuz bir an önce eğitime başlaması en büyük dileğimizdir.Konuyla ilgili olarak defalarca siyasilere uyarılarda bulunmamıza rağmen, okulun yapılmasının bu kadar çok gecikmesinin müsebbide maalesef mevcut siyasilerdir. Belki bizler için "Üzümünü ye, bağını sorma" diyeceklerdir ama "Bağ bozumu mevsiminde yapılır" anlayışı ile hareket eden bizler, söz verildiği gibi zamanında yapılmayan, binlerce öğrenciyi ve veliyi mağdur edenleri de asla unutmayacağımızı bildiririz." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Seyyah

16 Ekim 2020 Cuma 06:56

Başka film ismi koysaydınız. Kırmızı oda ilkokulu, severek ayrıl, masumlar ilkokulu. Direniş. Atatürk ismini siliyorlar heryerden. Gazı ismini. İşler çözülüyor ama çöpleri altta kalıyor. Sonrakiler için kokulu çöp doluyor heryer

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

SALDA'YA 36 KM BİSİKLET YOLU

SALDA'YA 36 KM BİSİKLET YOLU