27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
SON DAKİKA

Bildiğiniz her şeyi unutun!..

Bildiğiniz her şeyi unutun!..

Burdur Pembe Beyaz Güzellik Merkezinde Mucizeye Tanıklık Edeceksiniz…

05 Ocak 2017 Perşembe 10:16 GÜNDEM

3D Kıl Tekniğini duydunuz mu?

 

Burdur’da uzun süredir hizmet veren Pembe Beyaz Güzellik Salonu tüm dünyanın kullandığı tamamıyla doğal ve organik bir yenilikle sizleri buluşturuyor.  Firma sahibi uzman estetisyen Selda Arısoy Gürler’in Burdur ile tanıştırdığı 3D Kıl Tekniği Saç Simülasyonu artık bay ve bayanlar için bulunmaz bir nimet. Bayanlarda kaş, erkeklerde ise saçlarda uygulanabilen bu sistem ile erkekler için saç, kadınlar içinde kaş gerçeğinden ayırt edilemeyecek derecede size görsel bir güzellik katacak.

Tamamı ile doğal ve organik

 

Yapılan uygulama hakkında bilgi veren Uzman Estetisyen Selda Arısoy Gürler, işlemin steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına yerleştirilmesi ile yapıldığını söyledi. Alerjik olmayan bir uygulama olduğunun altını çizen Gürler,  herkesin bu hususta gönlünün rahat olmasını istedi. Kullanılan malzemelerin, ciltlerde özellikle de yüz ve vücut kullanımı için özel üretildiğini ifade eden Uzman Estetisyen Arısoy, herhangi bir katkı maddesi içermemesi doğallığı ve organik olması nedeniyle tüm dünyanın tercihi olduğunu belirtti. 

İşte yapılan uygulama sonrası gerçek saç ve kıldan ayırt edilemeyecek kadar doğal duran görüntüler…

 

 

Kadınların güzelliği için her şey düşünüldü..

 

Kendinizi kime emanet ettiğiniz önemli diyen Uzman Estetisyen Selda Arısoy Gürler, Pembe Beyaz olarak müşterilerine sundukları tüm hizmetlerde dünyanın kabul ettiği belge, bilgi ve birikime sahip olduklarının altını çiziyor.

Sunulan hizmetler hakkında bilgi veren Gürler, “Medikal micropigmentasyon çok çeşitli şekillerde uygulanabilir, cilt kamuflaj vitiligo veya travma geçirmiş pigment kayıpları oluşmuş kişilerin cilt görünümünü iyileştirme ve ameliyat sonrası oluşan izler, lekeler ve yaraların kapanması da dahil”  diyor.

 Uzman Estetisyen Gürler ayrıca bayanların,  lazer epilasyon tekolojisi ile  Jilet ve jel kullanmadan – 3 dereceye kadar soğuk ve ağrısız acısız istenmeyen tüylerinden de kesin olarak kurtulabileceklerini söylüyor.

 

İlaç yok, ağrı ve sızılarınızdan medikal masaj ile kurtulacaksınız!..

 

Medikal masaj ile hasar görmüş veya yorgun düşmüş organlarınız artık eski haline dönecek. Yaşam kaliteniz artıracak medikal masaj ile ağrı ve sızı içindeki organlarınız iyileşecek, yaşam kaliteniz artacak, kabiliyet kazanacak ve psikolojik olarak destekte olacak.

Medikal masaj ve klasik masaj konusunda uzman hemşire Nur Akbaş omurga ve sırt ağrılarınızı, kulunç oluşumu, kas krampları, omurilik rahatsızlıkları ve sinirsel rahatsızlıklarınızı ilaç kullanmadan birkaç seansta kurtarıyor. Bu tür rahatsızlıklarda kullanılan ilaçların geçici olduğunu söyleyen Nur Akbaş, vücuda kimyasal girişinden dolayı kaynaklanacak hasarların ise işin ayrı bir boyutu olduğunu belirtiyor. Akbaş, özellikle menüsküs ve ödem gibi sorunların da masaj terapileri ile giderilebileceğine dikkat çekiyor.  Hemşire Nur Akbaş bu konuda ise destek ve bilgi için bayanların isterse beylerin de eşleri ile kendilerini ziyaret edebileceklerini söylüyor.

 

PEMBE BEYAZ GÜZELLİK MERKEZİ

Adres: Gazi Caddesi Yavaş Kuyumculuk Üstü Kat:1 BURDUR

Bilgi ve Randevu İçin Telefon: 0542 804 86 66

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BURDUR’DA FETÖ’DAN 10 KİŞİ TUTUKLANDI

BURDUR’DA FETÖ’DAN 10 KİŞİ TUTUKLANDI