22 Ocak 2019 Salı

  • 5,323 TL
  • 6,054 TL
  • 220,16 TL
  • 97.955

BESOB İKİNCİ KEZ YILIN ESNAF ANASINI SEÇTİ

BESOB İKİNCİ KEZ YILIN ESNAF ANASINI SEÇTİ

BESOB İKİNCİ KEZ YILIN ESNAF ANASINI SEÇTİ

14 Mayıs 2018 Pazartesi 20:03 GÜNDEM

Türkiye de ilki gerçekleştirilen yılın Esnaf Anası ödül töreninin bu yıl ikincisine tuhafiyeci esnafımız Gülsüm Öztop Gencer layık görüldü.

Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik binasında düzenlenilen kahvaltılı basın toplantısında Birlik Yönetim Kurulu ile birlikte, ahilik prensiplerini, esnaflık şartlarını titizlikle yerine getiren aynı zamanda, Bucak Esnaf Odası Yönetim Kurulu üyeliğinide aktif devam ettiren, girişimci esnaf Sayın Gülsüm Öztop Gencer e onur belgesi takdim edilerek, ilerleyen yıllarda diğer esnaflarında teşvik edilmesi amaçlandı.

Burdur -Bucak 1980 doğumlu olup, Bucak ta ikamet eden, girişimci esnaf 2004 yılında evlenmiş bir kız bir oğlan 2 çocuk annesidir.
1998 yılında ilk iş yeri olan Hakan Bebe adlı işyerini açmış, halen Ceyhun Giyim olarak tuhafiyecilik mesleğine devam etmektedir. Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odasının yönetim kurulu üyeliği görevini de yürütmekte olup, ahilik prensiplerini, esnaflık şartlarını yerine getiren, vergi, sigorta, sicil gibi kamu ödemelerini zamanında yapan ve işyeri tertip düzeni muntazam olduğu dikkate alınarak Burdur'da 2 bin194 kadın esnafımız içerisinden Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından iki yıldan bu yana gerçekleştirilen ve oluşturulan birlik komisyonunca yılın esnaf annesi ödülüne layık görüldü.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

DAMLA KARAKOÇ'UN ÖLDÜĞÜ KAZADA SÜRÜCÜ TUTUKLANDI

DAMLA KARAKOÇ'UN ÖLDÜĞÜ KAZADA SÜRÜCÜ TUTUKLANDI