20 Mart 2019 Çarşamba

  • 5,421 TL
  • 6,198 TL
  • 230,37 TL
  • 103.310

Bebeği ölen babanın sezaryen isyanı!..

Bebeği ölen babanın sezaryen isyanı!..

KIZLARI OLACAKTI!..

04 Nisan 2018 Çarşamba 10:36 GÜNDEM

BOMBA15 Özel Haber

Bugün Burdur Devlet Hastanesinde meydana gelen olay yürekleri parçaladı. Babanın ifadeleri ise skandal boyutta. Çocuğumu öldürdüler diyen baba Mutlu Çelikli "günü gelmişti, normal doğumda ısrar edildi, sezaryen yapılsaydı minik kızım yaşayacaktı" dedi.

Sancı odasında kalbi durdu

Çavdır İlçesinden doğum için Burdur Devlet Hastanesine gelen Mutlu ve Özlem Çelikli çifti bugün minik kızlarına kavuşacaklardı. Ancak babanın iddiasına göre sezeryan yapın isteği bir türlü doktorlar tarafından karşılık bulmadı. Gün boyunca normal doğum için anne Özlem Çelikli'ye sunni sancı verildiğini söyleyen Baba, anne karnında uzun kalan bebeğinin kalbinin durduğunu söyledi. Talihsiz bebeğin cansız bedeni ise sezaryenle anne karnından alındı.

Bebek adli tıpa gönderilecek

Acılı aile görmedikleri kız çocuklarının cansız bedenini şimdi Antalya Adli tıp kurumuna gidişini izliyor. Durumu savcılığa ileten Baba Mutlu Çelikçi ise hastane yönetiminden ve dokdorlardan şikayetçi oldu. Defalarca sezaryen yapın dememe rağmen normal doğumda ısrar edildi diyen baba, çocuğunun bu sebepten dolayı öldüğünü söyledi. Savcı olay yerine gelirken, konu ile ilgili kapsamlı soruşturma başlatılacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bahçeşehirin Minikleri Gözü Marsa Dikti

Bahçeşehirin Minikleri Gözü Marsa Dikti