06 Aralık 2019 Cuma

Başkan'dan Ekstrem Proje

Başkan'dan Ekstrem Proje

Turist Akını Olacak

19 Temmuz 2019 Cuma 11:06 GÜNDEM

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Hökez dağında incelemelerde bulunarak yamaç paraşütü turizmini Bucak’ta başlatmak için girişimlerde bulunacaklarını ifade etti.

Belediye Başkanı Emrullah Ünal,beraberinde Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Kulübü Başkanı Sedat Çavdar, Su kanalizasyon Müdür Vekili Tuğçe Meçikoğlu ile birlikte Hökez dağına çıkarak yamaç paraşütü için uygun alanların belirlenmesi çalışmalarını inceledi.

Başkan Ünal, NNC Medya’ya yaptığı açıklamada “Bucak ilçesinde farklı spor dallarının yapılabileceği bir çok uygun yerin bulunduğunu biliyoruz.Yamaç paraşütü için de uygun olan Hökez dağında gerekli incelemelerde bulunduk. Yamaç paraşütü son yıllarda Türkiye çapında popüler olan bir spor ve eğlence aktivitesi. Biz de Bucak Belediyesi olarak ilçemize hem turist çekebilmek hem de ilçe halkımızı yamaç paraşütüne olan ilgiyi artırmak için bu çalışmayı gerçekleştiriyoruz.Yakın sürede çalışmalarımızı tamamlayarak yamaç paraşütünü Bucak’la özdeşleşir hale getireceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Vali Hasan Şıldak, Hacı Adaylarını Kutsal Topraklara Uğurladı

Vali Hasan Şıldak, Hacı Adaylarını Kutsal Topraklara Uğurladı