13 Kasım 2019 Çarşamba

Başkan Ünal'dan Sürpriz Ziyaret

Başkan Ünal'dan Sürpriz Ziyaret

Oyun Oynayan Çocuklarla Buluştu

11 Temmuz 2019 Perşembe 17:15 GÜNDEM

Burdur'un Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, mahalle ziyaretleri sırasında sokakta oyun oynayan çocukların yanına giderek onlarla bir süre sohbet etti. 

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, belediye hizmetleri ile ilgili olarak vatandaşlarla gece gündüz istişare yaparak çalışmalarda bulunuyor. Bu kapsamda bir mahalleyi ziyaret eden ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Ünal, daha sonra sokakta oyun oynayan çocukları görünce makam aracını durdurup yanlarına gitti. Çocuklarla bir süre sohbet eden Başkan Ünal, birlikte fotoğraf çektirdi. Çocuklara değer verdiğini her fırsatta dile getiren ve bunu gösteren Başkan Ünal, gittiği her bölgede çocuklarla yakından ilgileniyor.

Başkan Ünal, çocuklarla geçirdiği güzel anların fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak "Dünyada bir tane çocuk mutsuz ise, büyük icatlar, büyük gelişmeler hiçtir. 'Çocuklar gülerse dünya güler' anlayışıyla çocuklarımız ile istişare etmeye devam ediyoruz.''  dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ahmet mehmet

27 Şubat 2016 Cumartesi 08:03

bucaklımı ? eminmisiniz iyi araştırın

ÖzBurdurlu

27 Şubat 2016 Cumartesi 05:14

Eee son iki yıldır sayın vekil artık Bucak'a kendini affettirdi. Zaten Burdur'la iltgisi de çok azaldı ve çalıştığı da yok. Ama ne garip ne hikmetse Burdur Devlet hastanesinde kimseyi bulamamış ki Bucak'tan getirmiş helal olsun. Burdur zaten kaplumbağa hızıyla gidiyordu bir vites daha düştü. Övünebilirler her konuda....

Çalışkan adam

26 Şubat 2016 Cuma 12:32

Bu aralar çok çalışıyor beyefendi. İl Başkanı atatti, bashekim atatti, genç çiftçilere hibe çıkartıyor daha neler neler. Allah nazarlardan korusun vejilimizi

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ormanı Alevler Sardı

Ormanı Alevler Sardı