06 Temmuz 2020 Pazartesi

BAŞKAN ÜNAL’DAN MUHTARLARA SÜRPRİZ ZİYARET

BAŞKAN ÜNAL’DAN MUHTARLARA SÜRPRİZ ZİYARET

BAŞKAN ÜNAL’DAN MUHTARLARA SÜRPRİZ ZİYARET

01 Haziran 2020 Pazartesi 16:27 GÜNDEM

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal , Koronavirüs ile mücadele sürecinde yoğun tempo ile çalışan mahalle muhtarlarını ziyaret etti.
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’ın makam aracı bisikleti ile muhtarlara sürpriz ziyaret gerçekleştirdiği belirtildi.
Bucaklı hemşehrilerimize hizmet götürmek için çalışan herkese teşekkür borçlu olduklarını vurgulayan Başkan Ünal, şunları kaydetti:
“Sosyal Vefa Destek Grubunda da aktif olarak çalışan mahalle muhtarlarımız insanların kapısının önüne çıkarken dahi tereddütler yaşadıkları bir zamanda, Bucak’ımızın en ücra köşelerine kadar, hafta sonu, resmi tatil, bayram demeden büyük bir özveriyle hizmet götürdüler. En büyük değerimiz olarak gördüğümüz 65 yaş üstü büyüklerimize ve dezavantajlı gruplara can simidi olarak önemli bir çalışmanın altına imza attılar. Salgında bugün gelinen noktada sizlerin de önemli payı var. Büyük bir manevi karşılığı olduğunu da düşündüğüm bu çalışmalarınızdan dolayı milletçe hepinize şükran borçluyuz. Sizler milletimiz için bu dönemin kahramanlarındansınız. Sağlık çalışanlarımız gibi sizlere de büyük şükran borçluyuz. Bugünleri el birliği ile tamamıyla aşacak ve güzel günlere birlikte kavuşacağız. Bucak’ımızı birlikte yöneteceğiz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BAŞKAN SİPAHİ: LÜTFEN REHAVETE KAPILMAYALIM

BAŞKAN SİPAHİ: LÜTFEN REHAVETE KAPILMAYALIM