26 Mayıs 2020 Salı

BAŞKAN ÜNAL’DAN BELEDİYE PERSONELİNE ANLAMLI MEKTUP

BAŞKAN ÜNAL’DAN BELEDİYE PERSONELİNE ANLAMLI MEKTUP

BELEDİYE BAŞKANI EMRULLAH ÜNAL’DAN BELEDİYE PERSONELİNE ANLAMLI MEKTUP

21 Mayıs 2020 Perşembe 16:21 GÜNDEM

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Koronavirüsle mücadele sürecinde yaptıkları özverili çalışmalardan ötürü belediye personelini ziyarete ederek tüm personele teşekkür etti ve Ramazan Bayramını kutladı. Başkan Ünal, tüm belediye personeline hediye göndererek, onlara birer mektupta gönderdi. Başkan Ünal, Belediye personeline gönderdiği mektupta şu ifadelere yer verdi.

“Tüm dünyanın ve ülkemizin mücadele ettiği koronavirüs salgınına karşı ilçemizde aldığımız koruyucu tedbirler kapsamında sizlerin gece gündüz demeden çalışarak verdikleri emekler çok kıymetli. Kendi sağlıklarınızı riske atarak, ailelerinizle birlikte olacağınız zamanlardan ödün vererek, hepimizin sağlığını korumak maksadıyla ortaya koyduğunuz üstün emekler için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Geleceğimiz için temizlik ekibimiz, vefâ ekibimiz, kültür ve sosyal yardım ekibimiz, zabıta ekibimiz, itfaiye ekibimiz, park ve bahçeler ekibimiz, fen işleri ekibimiz, çevre ekibimiz, temizlik işleri ekibimiz, imar ve şehircilik ekibimiz, insan kaynakları ekibimiz, destek hizmetleri ekibimiz, su ve kanalizasyon ekibimiz, yazı işleri ekibimiz, mezarlıklar ekibimiz ve diğer bütün mesai arkadaşlarımızın, bu zor günlerde verdikleri emeklerin de farkındayız. Hepinize emekleriniz için bir kez daha ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bucak için birlikte çalışma vakti!

Değerli çalışma arkadaşım, belediyemizi yönetirken emeği ve emekçiyi her daim baş tacı ettiğimizden ve edeceğimden hiç kuşkunuz olmasın. Unutmayın ki bana değil, daima Bucak’a hizmet ediyorsunuz. Beni ilgilendiren şey ise, emeğiniz ve çalışma azminizdir. Bu yolda Bucak’ımız için alın teri döken herkes benim yol arkadaşımdır! Ahmet Hamdi Tanpınar’ın dediği gibi, “Hiçbir şey kendi alın teri kadar bir insanı tatmin edemez. Çalışan insan, kendi varlığında hüküm süren ahengi bütün kainata nakleder.” Biz belediyemizde alın teri dökerek yakaladığımız ahengi bütün Bucak’ımıza nakledeceğiz.

Bu güzel kentin tüm kaynaklarını tüm Bucak’a hizmet olarak döndürmek için, gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Bucak’ın ve Bucaklının hakkını kimseye yedirmeyeceğiz.

Son söz, bugüne kadar büyük mücadelelerden alnının akıyla çıkmış olan ülkemizin ve milletimizin yine birlik, beraberlik ile dayanışma ruhuyla bu salgından da kurtulacağına olan inancım tamdır. Bu vesileyle; bu zorlu süreçte özverili ve fedakarca çalışan -sizi- bütün mesai arkadaşlarımı alkışlıyorum, tebrik ediyorum. Hayırlı Bayramlar diliyorum. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Saygı, sevgi ve muhabbetlerimle…”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BAŞKAN ÜNAL ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN GENÇLERİ UNUTMADI

BAŞKAN ÜNAL ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN GENÇLERİ UNUTMADI