20 Eylül 2019 Cuma

  • 5,743 TL
  • 6,328 TL
  • 276,53 TL
  • 100.237

Başkan Talimatı Verdi

Başkan Talimatı Verdi

İçler Acısı Halinden Arınacak

24 Mayıs 2019 Cuma 17:12 GÜNDEM

Bucak ilçe merkezinden geçen taşkın sular için yaptırılan Aykıtça ve Çubukiçi derelerinde, dere içi temizleme çalışmaları yapılacak.

Aykıtça ve Çubukiçi derelerinde beraberinde Fen işleri Müdürü Ömer Gümüş ile birlikte incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Emrullah Ünal, derelerin içinin temizlenmesi ve ilaçlanması için bir an önce çalışmalara başlanmasını istedi.

Belediye Başkanı Emrullah Ünal “İlçemizin hemen hemen bir ucundan başlayarak diğer ucundan geçen ve Devlet Su İşleri Kanalları (DSİ) ile taşkın sularını Kestel Köyündeki düdenlere taşıyan bu kanallar bahar mevsimi ile birlikte içlerinde biriken taşkın su birikintisi topraklarda çıkan ot ve ağaçlar olası bir taşkına karşı risk oluştururken, öte yandan biriken balçıklaşmış sular sinek larvaları için ideal hale gelmiş. Her iki derelerimizin temizlik ve bakımı için Isparta DSİ Genel Müdürlüğünden yardım istedik. En kısa sürede temizlik çalışmaları yapılacak” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

tadı kaçtı artık

25 Aralık 2015 Cuma 07:34

sayın özçelik seçildin halen elini ayagını burdurdan çekmedin .bütün koltuklar senin olsa ne yazar artık burudr biliyor seni ve ayak takımını yakında deşifre olmaya hazırlanın başta ihaleler olmak üzere .

Aaaaaa

24 Aralık 2015 Perşembe 21:54

Yine özçelik ve ekibi iftiralar başladı yazık ya ne koltuk sevdalıymışsın kendisini iyice bitiriyor artık burdur bıktı entrikalarından halen her yerde etme bulma dünyası hayal olacak bakın

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

MÜZE VE ÖREN YERLERİNE ÖDENEK

MÜZE VE ÖREN YERLERİNE ÖDENEK