23 Ocak 2021 Cumartesi

BAŞKAN SÖNMEZ'DEN BAŞKAN ÜNAL'A HEM TEŞEKKÜR HEM SİTEM

BAŞKAN SÖNMEZ'DEN BAŞKAN ÜNAL'A HEM TEŞEKKÜR HEM SİTEM

BAŞKAN SÖNMEZ'DEN BAŞKAN ÜNAL'A HEM TEŞEKKÜR HEM SİTEM

30 Temmuz 2020 Perşembe 14:42 GÜNDEM

İYİ Parti Bucak İlçe Başkanlığı olarak beraberimizde Yönetim Kurulu Üyelerimiz,İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte 23.07.2020 tarihinde Antalya Bölge Karayolu üzeri 1.üst geçitin ayaklarının altında EDS tuzakları ile ilgili yapmış olduğumuz basın açıklamamızdan kısa bire süre sonra Bucak Belediye Başkanı Sayın Emrullah Ünal da bir basın açıklaması yaparak ilçemizin ayıbı olan EDS hız tuzağının hız limitlerinin artırılacağını ve bu ayıbın ortadan kaldırılacağını beyan etmiştir.

Kendilerine şahsım,teşkilatım ve Bucaklı hemşehrilerimiz adına dile getirdiğimiz konuya göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı teşekkürederim.

Şimdi Belediye Başkanımıza şunu sormak istiyorum…

Madem Halkımızdan bunca zamandır şikayet aldınız,bu sorun ve soygunu ortadan kaldırmak bu kadar basitti,insanlar adeta zıvanadan çıkarak yedikleri cezadan bıkıp,bu milleti pompalı tüfekle EDS cihazlarına ateş etme derecesine getirene kadar niye çözmediniz?

Yine göreve geldiğinizden beri ilgili kurum ve kuruluşlarla görüşüp bu sorunu çözmediğiniz gibi Bucak ilçesinden geçip ve bu cihazlardan ceza yiyen sürücüler tarafından Türkiye’nin farklı yerlerinde ilçemizin adının kötü anılmasına sebep oldunuz.

Yaptığınız basın açıklamasında Antalya-Burdur Karayolunun devir işlemlerini gerçekleştirerek şehirler arası yol statüsüne kavuşacağını ve hız limitinin artırılacağını beyan ettiniz.

DİĞER EN ÖNEMLİ SORUM…

BU DEVİR İşlemi Tarih olarak NE ZAMAN GERÇEKLEŞTİRİLECEK? HALKIMIZIN VE YOLU BUCAKTAN GEÇEN VATANDAŞLARIMIZIN EDS TUZAK SORUNU NE ZAMAN ORTADAN KALDIRILACAK?

Hatayı kabullenmek ve hatadan dönmekte önemli bir erdemliktir. Bu bağlamda Sayın Belediye Başkanına tekrar teşekkürediyor konunun çözüme ulaşana kadar takipçisi olacağımızı da bilmenizi istiyorum.

Kamuoyuna Saygılarımla…

Bu vesileyle şimdiden bütün hemşehrilerimizin ve Müslüman aleminin Kurban Bayramını tebrik eder,kestiğimiz kurbanlarımızın ve ettiğimiz duaların Allah(c.c) indinde kabul olmasını niyaz eder,saygılarımı Sunarım…  

İYİ PARTİ BUCAK İLÇE BAŞKANI SAFA SÖNMEZ 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

VALİ ARSLANTAŞ, CANLI HAYVAN PAZARINDA İNCELEMEDE BULUNDU

VALİ ARSLANTAŞ, CANLI HAYVAN PAZARINDA İNCELEMEDE BULUNDU