20 Temmuz 2019 Cumartesi

  • 5,655 TL
  • 6,354 TL
  • 259,29 TL
  • 101.849

Başkan Aydın'ın Kapısı Daima Açık!

Başkan Aydın'ın Kapısı Daima Açık!

''Belediyeler Çözümsüzlük Yeri Değildir''

11 Nisan 2019 Perşembe 16:56 GÜNDEM

Çeltikçi Belediye Başkanı Recep AYDIN'nın, makam odasının kapısı sürekli açık. Vatandaşların hiçbir engelle karşılaşmadan makam odasında rahatlıkla görüşebildiği Başkan Aydın, "Halkımıza kapımızın her daim açık olması lazım. Çünkü biz hizmet için varız. Herkese eşit şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz" dedi.

Çeltikçi Belediye Başkanı Aydın, başlattığı geleneği devam ettirerek makam odasının kapısını sürekli açık tutuyor. Vatandaşların hiçbir engelle karşılaşmadan ve beklemeden görüşüp sorunlarını anlatabildiği, Başkan Aydın, belediyelerin halkın hizmet kapısı olduğunu söyledi.

Herkese eşit şekilde hizmet etmeye çalıştıklarını belirten Aydın, "Belediyeler halkın hizmetkarıdır, hizmet kapısıdır. Halkımıza, kapımızın her daim açık olması lazım. Çünkü biz hizmet için varız. Kim olursa olsun 12 ay boyunca vatandaş gelir, bekleme olmadan sorunu ne varsa dinleriz, gereken hizmeti yaparız.

Muhtarlarımız olsun, maddi durumu olmayan vatandaşlarımız olsun, normal insanlarımız olsun herkese eşit bir şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz. Belediyeler çözümsüzlük yeri değildir" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Emrullah Ünal Koltuğa Oturdu

Emrullah Ünal Koltuğa Oturdu