18 Eylül 2020 Cuma

BAŞKAN ALAGÖZ'DEN SERT AÇIKLAMA

BAŞKAN ALAGÖZ'DEN SERT AÇIKLAMA

BAŞKAN ALAGÖZ'DEN SERT AÇIKLAMA

07 Eylül 2020 Pazartesi 09:27 GÜNDEM

Burdur'un Tefenni İlçesi Çisey Mesire Alanında rahatsızlık veren alkol kullanımı hakkında Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz sert bir açıklama yaptı. 

İşte Başkan Alagöz'ün Paylaşımı; 

"Artık bu mahlukları toplumdan soyutlamanın vakti gelmiştir
Kıymetli hemşerilerim aylardan sonra bugün ziyaret ettiğim Çisey mesire alanında gördüklerimden sonra bu satırları paylaşmasam kahrolurdum.
Gördüğüm şu ki toplumda saygıyı hizmeti ve insanca davranılmayı haketmeyen asalaklar , insanlıktan nasibini almayan yaratıklar var. Topluma mal olmuş, çocukların koşup oynadığı, ailelerin huzurlu bir şekilde vakit geçirdiği bir alanda onlarca bira şişesinin kırılması , çöplerin çöp bidonu yerine kasti olarak yerlere saçıldığı bu iğrenç görüntü artık radikal kararlar almamız gerektiğini bana hatırlattı.
Bundan böyle tüm kamusal alanlar ve herşeyin en iyisini hak eden ilçe halkımın vakit geçirdiği park bahçe ve mesire alanlarına yarından itibaren 24 saat kayıt ve canlı yayın yapan kameralar kurulacaktır. Ve halkımıza, belediyemiz emekçilerine saygısı olmayan bu yobaz asalaklar görüntülerle artık ifşa edilecektir. Ayrıca zabıta talimatnamemizdeki söz konusu kalemlerin ceza meblağlarını en az 5000 TL olacak şekilde tekrar düzenleyeceğiz.
Siz duyarlı İlçe halkımızdan da ricamız, insanlardan bir bakışta ayrılan bu mahlukların Belediyemize ihbar edilmesidir.
Saygılarımla"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

SANAYİ KAVŞAĞINDA FECİ KAZA

SANAYİ KAVŞAĞINDA FECİ KAZA