09 Temmuz 2020 Perşembe

BAKİ VAROL YOLU TRAFİĞE KAPATTI

BAKİ VAROL  YOLU TRAFİĞE  KAPATTI

İşte O Gerekçesi

18 Mart 2020 Çarşamba 21:20 GÜNDEM

VAROLLAR GRUP yönetim kurulu başkanı Baki Varol,  Bur-kent mevkiinde yeni Adliye binası karşışındaki, Migros yanındaki arazisinde zehir zemberek açıklamalarda bulundu.
İşte O açıklaması
Saygıdeğer hemşehrilerim, bildiğiniz üzere Burdur’umuzun hak ettiği yatırımları gerçekleştirmek üzere her zaman üzerime düşenin fazlasını yapmaya gayret ettim.

Bu minvalde, tarafıma ait bir taşınmaza Burdur’un ihtiyacı olan özel hastane yapılması konusunda değerli hemşehrilerimden yoğun istekler aldım. Burdur halkının bu taleplerine her zaman olduğu gibi sırt çevirmeyerek üzerime düşeni yapma konusunda girişimlerde bulunmak üzere basına da açıklama yaptım. Ancak, Burdur’un gelişmesini istemeyen, yatırımları engellemek için gayret sarfeden, azınlık, kendini bilmez, toplumda hiç bir karşılığı ve saygınlığı olmayan bir grup tarafından hedef gösterilmek istendiğim hususu kamuoyunun malumudur.

Yatırımcıyı Burdur’dan iten, Burdur’a yapılacak, istihdam sağlayacak projeleri engellemek için şer ortaklığı yapmaktan utanmayan bu gruba cevabı Burdur halkının vermesi gerektiği kanaatindeyim. Ben, benim olanı toplumun yararına sunmak isterken, dayanaksız ve gerçek dışı söylemlerle kamuoyu oluşturmaya çalışan bu şer grubuna artık gerekli cevaplar verilmeli, Burdur halkının hak ettiği yatırımlara kavuşması İçin, gerekli adımlar atılmalıdır. Bu gün, hiçbir hukuki gerekçe olmaksızın kullanılan, yol yapılan taşınmazımı kapatmış bulunmaktayım. Bunu yapma amacım Burdur halkının bahsettiğim azınlık şer gruplarına gerekli cevabı ve tepkiyi vermesi içindir. Bizler Burdur sevdalısı insanlarız, birçok zorluğa iftiraya, Burdur’u çok sevdiğimiz için göğüs gereriz ancak. Dışarıdan gelen yatırımcı, Burdur’da oluşturulan bu olumsuz tabloyu görünce yatırımından kaçınmaktadır. Dolayısıyla dışarıdan gelen yatırımcının Burdur’dan uzaklaşmaması ve Burdur’un önüne engel olmaya çalışan bu kendini bilmezlere gerekli tepkileri vermesi için bu gün itibariyle kendi arsamdan geçen yolları kapatmış bulunmaktayım.

Bu mücadeleyi 3 yıldır vermekteyim. Burdur için yapmayı düşündüğüm her projede bu şer grubu müdahil olmakta, asılsız iddialarla Burdur’a yapılacak yatırımları engelleme gayretine girişmektedirler. Ben, yatırımlarımın bir bölümünü Antalya ve Kıbrıs’a kaydırmış bulunmaktayım. Gönlümden Burdur’a daha fazla yatırım yapmak geçmektedir, ancak Burdur halkının bu şer grubuna prim vermeden gerekli tepkiyi vermesi gerektiği kanaatindeyim. Kamuoyuna saygılarımla.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Diyosun

19 Mart 2020 Perşembe 21:29

Imardaki yeşil alanları almak moda oldu. Arkasindan 18 uygulaması yap imarlı yerin olsun. Yeşil alanı al yol kapat hastane ya****am de imara aç oh valla insanlar imareti alsın yatırımcılar yeşil alanı.

Burdurluyuz

19 Mart 2020 Perşembe 11:56

Bir önceki açıklamanızda”kimse yapmazsa öyle ben yaparım” dediniz.şimdi isim vermeden birileri istemiyor diyosunuz.oynayamayan gelin yerim dar dermiş.bahane değil iş üretin yada hiç ortalığa çıkmayın

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

ONUN BABASI BELEDİYE BAŞKANI

ONUN BABASI BELEDİYE BAŞKANI