20 Mart 2019 Çarşamba

  • 5,421 TL
  • 6,198 TL
  • 230,37 TL
  • 103.310

Baki Varol Seçim İçin Kolları Sıvadı

Baki Varol Seçim İçin Kolları Sıvadı

SAHAYA İNEREK, 383 ÜYE İLE BULUŞACAK

04 Nisan 2018 Çarşamba 12:08 GÜNDEM

Burdur Ticaret Borsası seçimleri için uzun süredir adaylığı konuşulan eski başkanlardan Baki Varol adaylığını sahibi olduğu Serenler Restoranda kalabalık bir grubun katılımı ile duyurdu.  Birçok iş adam ve borsa üyesinin katılarak destek mesajları verdiği gecede Varol'un adaylık açıklamasına ilgi büyük oldu.

Her üyenin elini sıkacağım

Seçim çalışmalarına vakit kaybetmeden başlayacağını söyleyen Baki Varol yaptığı konuşmada birlikte harekete dikkat çekti. Ben değil, biz diyen bir anlayışla yönetime talip olduklarını söyleyen Varol, başarının sırrının da bu olduğunu söyledi. Çalışmalara hızlı bir şekilde başlayacağını söyleyen Varol, 383 üyeyi tek tek ziyaret ederek ellerini sıkıp, bir bardak çaylarını içeceğim dedi.

Görevden Kaçmam

Görevden kaçmam diyen Baki Varol, mevcut yönetimle ilgili de  4.5 yıldır borsa yorumu yapmadım dedi.. Bize sorana iyi götürüyorlar ve her zaman yanlarındayım dediğini ifade eden Varol, 24 saat hizmete de hazır olduğunun altını çizdiğini ifade etti. Bu süre içerisinde bir kez kendisinin arandığını da sözlerine ekleyen Varol, onunda bir iş için olduğunu belirtti.

Göreve çağırdılar, kabul ettik!..

Üyelerin ve dostların isteği ile hizmete talip olduğunu söyleyen Başkan adayı Varol, ben hizmetten kaçmam dedi, "üyelerim ve Burdurum için her zaman çalışmaya ve hizmete hazırım. Ben görevden kaçmam, 24 saat beni arayabilir, başımda şu iş var dediğinizde kanımızın son damlasına kadar koşarım" dedi. Varol konuşmasının sonunda Allah bizlere, sizlerle birlikte Burdurumuza hizmet etmeyi nasip etsin" dedi.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

SELİMOĞLU: ‘’HİZMET FİLMİ YENİ BAŞLIYOR!’’

SELİMOĞLU: ‘’HİZMET FİLMİ YENİ BAŞLIYOR!’’