24 Nisan 2019 Çarşamba

  • 5,881 TL
  • 6,563 TL
  • 241,14 TL
  • 96.142

BAHÇELİ ISPARTA KARARINI AÇIKLADI

BAHÇELİ ISPARTA KARARINI AÇIKLADI

ADAYIMIZ: GÜNAYDIN

12 Eylül 2018 Çarşamba 17:33 GÜNDEM

MHP Lideri Devlet Bahçeli, 2019 Mart belediye seçimlerinde Isparta Belediye Başkan Adayını açıkladı. Kendisini genel merkezde ziyarete giden mevcut Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'a, "Adayımız Sayın Yusuf Ziya Günaydın'dır. Hayırlı olsun" dediği öğrenildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'nin Isparta Belediye Başkan Adayını açıkladı. MHP Lideri Bahçeli, 3'ncü dönem belediye başkanlığını yapan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ı Mart 2019 yerel seçimleri için aday olarak açıkladı. Isparta Belediye Başkanı Günaydın'ın görev süresi boyunca büyük hizmetlere imza attığını ve her zaman kendisiyle gurur duyduğunu söyleyen MHP Lideri Bahçeli, "Adayımız sayın Yusuf Ziya Günaydın'dır. Hayırlı olsun. Bugünlere çok çalışarak geldi. Unutulmaz hizmetler yaptı. Isparta'nın sevdiği projelerine her zaman değer verdiği ve kendisine inandığı bir isimle yolumuza devam ediyoruz. MHP’nin üretken belediyecilik anlayışına layık hizmetleri peş peşe sunmuştur. Hizmet kervanı durmamış, kesintiye uğramamıştır. Boş laf ve kuru gürültüyle vakit harcanmamış Isparta’nın şanına layık işler yapılmıştır. Vatan ve millet sevgisi ile doğan kaynak çalışma azmi ile buluşmuş vatandaşlarımıza hizmet edecek imkanlar doğurmuştur. Isparta destan yazmaya devam edecek 2019’da yeniden Günaydın diyecek" dedi.

Belediye Başkanı Günaydın, bugün öğle saatlerinde MHP'li meclis üyeleriyle birlikte MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'yi ziyaret etmişti. Ziyarette ise MHP lideri Bahçeli'nin 2019 mart seçimlerinde adaylığının Yusuf Ziya Günaydın'a hayırlı olmasını diledi.

BAŞKAN GÜNAYDIN SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Ziyaret sonrası Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın resmi Facebook hesabından paylaşım yapıldı. Paylaşımda ise; "Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret ederek görüş ve fikirlerini aldık. Sayın Genel Başkanımız, Isparta'ya hizmet kervanının devam etmesi için 2019 yılı yerel seçimlerinde şahsıma teveccüh göstermiştir" denildi.

YUSUF ZİYA GÜNAYDIN KİMDİR?

1949 yılında Aksu İlçesi Yılanlı Köyü'nde dünyaya gelen Yusuf Ziya Günaydın İlk, orta ve lise tahsilini Isparta'da tamamladı.  1975 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesini bitirdi ve 1976 yılında Isparta'da Günaydın A.Ş. Proje Çizim ve İnşaat Uygulama firmasını kurdu.  1999 Yerel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Isparta Belediye Başkanı oldu. 2004 Yerel Seçimlerinde yerini Adalet ve Kalkınma Partisi adayı Hasan Balaman'a bırakan Yusuf Ziya Günaydın, 29 Mart 2009 Seçimlerinde yeniden Milliyetçi Hareket Partisi adayı olarak seçimi kazandı ve Isparta Belediyesi Başkanı oldu. 2014 seçimlerinde MHP'nin 3'ncü kez adayı olan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, tekrar Belediye Başkanlığı görevini kazanarak 3'ncü dönem belediye başkanlığı görevine seçildi. Başkan Günaydın son olarak 2019 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde dördüncü kez MHP'nin Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı.

Başkan Günaydın Evli ve üç çocuk babası olup, iyi derecede Almanca bilmektedir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

SALDAYI İNCELEDİLER

SALDAYI İNCELEDİLER