16 Ocak 2021 Cumartesi

BAHÇEHİR KOLEJİ'NDEN ÖĞRENCİLERİNE EVDE DENEME MODELİ

BAHÇEHİR KOLEJİ'NDEN ÖĞRENCİLERİNE EVDE DENEME MODELİ

BAHÇEHİR KOLEJİ'NDEN ÖĞRENCİLERİNE EVDE DENEME MODELİ

03 Aralık 2020 Perşembe 15:25 GÜNDEM

Dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında öğrencilerine her türlü eğitim hizmetini uzaktan eğitim sürecinde başarılı bir şekilde sunan Burdur Bahçeşehir Koleji Anadolu ve Fen Lisesi YKS’ye hazırlanan  12. sınıf öğrencilerini yeni yöntemlerle sınava hazırlamaya devam ediyor.
Ulusal sınavlara yenilikçi bir uygulamayı başarıyla hayata geçiren Burdur Bahçeşehir Koleji  Anadolu ve Fen Lisesi, YKS’ye hazırlanan öğrencilerin evlerine deneme sınavı kitapçıklarını ve optik formlarını ulaştırarak online görüntülü takip sistemiyle sınavın uygulanması konusunda hazırlıklarını tamamladı. Böylece Burdur Bahçeşehir Koleji, gerçek sınav ortamını her bir öğrencisinin evinde oluşturmayı başarmış oldu. 
Burdur’da 12. sınıf öğrencilerinin YKS’ye hazırlık sürecinde bir ilki gerçekleştirdiklerini söyleyen Burdur Bahçeşehir Koleji  Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Hasan KELEŞ: “Burdur’un başarılı ve yenilikçi bir eğitim kurumu olarak COVID-19 salgınına karşı tüm tedbirlerimizi alıyor ve uzaktan eğitim aracılığıyla ders takibi, sınava hazırlık süreçleri, fiziksel ve mental yönlerinin gelişimi gibi birçok açıdan öğrencilerimizi yönlendirmeye çalışıyoruz. Ulusal sınavlara hazırlıkta önceki yıllarda elde ettiğimiz başarıyı katlayarak arttırabilmek adına öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin  özverili çalışmalarını yakından takip ediyoruz ve takdirle karşılıyoruz. Burdur’da bir ilki gerçekleştirerek uzaktan online gözetim yaparak çocuklarımıza gerçek sınav ortamını sağlamak için gerekli altyapıyı hazırladık. Tüm öğrencilerimize sınav maratonunda başarılı sonuçlar elde etmelerini diliyorum.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

isimsiz

03 Aralık 2020 Perşembe 20:06

lisemizi başarılı çalışmlarından dolayı tebrik ediyorum gerçekten eğitimde çığır açmışlar başarıları üniversite yerleştirme oranlarında da ortada

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BUCAK'TA GÜPEGÜNDÜZ HIRSIZLIK

BUCAK'TA GÜPEGÜNDÜZ HIRSIZLIK