14 Aralık 2019 Cumartesi

Atam Gülcü'ye Kaçak İçki Şoku

Atam Gülcü'ye Kaçak İçki Şoku

İşyerinde Suç Üstü Yakalandı

02 Eylül 2019 Pazartesi 11:25 GÜNDEM

Geçtiğimiz günlerde Burdur Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesinin yaptığı takip sonrasında M.E. isimli şahıs Antalya'dan getirdiği kaçak 85 litrelik alkol ürünlerini  Burdur'da bulunan bir Arastadaki işyerine indirirken suç üstü yakalanmış ve konu Burdur Valiliğince basına duyurulmuştu. Emniyet ekipleri konu ile ilgili tahkikat başlatmıştı.

Tüm bu olayların sonunda ise işin sonu ilginç bir yere ulaştı. Edinilen bilgilere göre kaçak içkilerin indiği Burdur arastasında bulunan işyeri sahibinin CHP Belediye Meclis Üyesi, aynı zamanda Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in yakın dostu ve Belediye Başkan Vekili Atam Gülcü olduğu, Gülcü'ye de bu sebepten dolayı 13 Bin TL para cezası yazıldığı öğrenildi.  

Şimdi gözler böyle bir suçlama ile karşı karşıya kalan Atam Gülcü'ye döndü. Gülcü'nün, işyerine kaçak alkol ürünlerinin inip inmediği, işyerine böyle bir ceza yazılıp yazılmadığı ve hangi sebeple büyük oranda kaçak içki alındığı ile ilgili bir resmi açıklama yapması bekleniyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Hasan Yılmaz

02 Eylül 2019 Pazartesi 17:14

Şehirin yarısı kendi imalatı içki kullanıyor. Vatandaşı suçlanacağına keyif alıp, içeceği içkiye ceza kesmek yerine, bu kadar neden vergi koyduk diye sorgulasınlar.

Aytaç Çankaya

02 Eylül 2019 Pazartesi 12:19

Atam gülcünün sahte içki ile işi olmaz ihtiyacı bile yok yanlışlık vardır kesinlikle

Aytaç Çankaya

02 Eylül 2019 Pazartesi 12:11

Atam gülcünün sahte içki ile işi olmaz ihtiyacı bile yok yanlışlık vardır kesinlikle

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Minikler Ödüllerini Aldı

Minikler Ödüllerini Aldı