24 Ocak 2021 Pazar

ANLAM YÜKLÜ PROJEYE DESTEKLER BAŞLADI

ANLAM YÜKLÜ PROJEYE DESTEKLER BAŞLADI

ANLAM YÜKLÜ PROJEYE DESTEKLER BAŞLADI

31 Aralık 2020 Perşembe 08:15 GÜNDEM

Burdur’da yaptığı örnek projelerle adından sıkça söz ettiren Dere Mahallesi’nin kadın muhtarı Emine Kabak, yeni bir proje başlatarak ihtiyaç sahibi çocuklara adeta bir yardım dükkanı oluşturdu.

Muhtar Emine Kabak, Burdur Dere Mahallesi’nde bulunan ve çok fazla kullanılmayan bir hayrat yerini tadilat yaptırarak ihtiyaç sahibi çocukların ücretsiz bir şekilde ihtiyaçlarını karşılayacağı mağaza haline getiriyor. Emine Kabak, “Bu mağaza sadece Dere Mahallesi’ndeki ihtiyaç sahibi çocuklara özel değil Burdur’da ki tüm ihtiyaç sahibi çocuklarımız gelip alış-verişini ücretiz olarak yapabilir.” dedi.

'MUTLU ÇOCUK MUTLU GELECEK' sloganı ile çalışmalarını sürdüren Muhtar Emine Kabak, " Geçtiğimiz günlerde ihtiyaç sahibi çocuklarımız için başlattığımız ve yerel basında geniş yer bulan projemize Burdurlulardan destekler gelmeye başladı. Geçmiş dönem AK Parti İl Başkanlarından Avukat Ömer BÜTÜNER 5 bin liralık kıyafet ve ayakkabı yardımıyla projemize destek verdi. Desteklerinden ötürü Ömer Bütüner'e teşekkür ederim. kendisinden yardımların devamı sözünü de aldık ." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İKRAMİYE TARİHİ BELLİ OLDU

İKRAMİYE TARİHİ BELLİ OLDU