25 Ağustos 2019 Pazar

  • 5,759 TL
  • 6,417 TL
  • 281,81 TL
  • 97.149

Akbulut'un Yorumuna, Kurt'tan Manidar Cevap

Akbulut'un Yorumuna, Kurt'tan Manidar Cevap

.

05 Şubat 2019 Salı 16:51 GÜNDEM

Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi’in Burdur Belediye Başkan Yardımcısı Ali Say ile ilgili sanayi içerisinde bulunan ve rantsal düzenleme olarak bilinen yer ile ilgili basın açıklaması haberi altına yorum atan, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in yakın arkadaşı ve CHP İl Başkanı İzzet Akbulut’un amcası Muhasebeci Süleyman Akbulut’a Ak Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt’un amcaoğlu Osman Kurt’un manidar cevabı günün konusu oldu.

Süleyman Akbulut genel siyasette göndermede bulunarak Bomba15 Facebook hesabında bulunan haberin altına attığı akraba ve yakınları işe alınması konusundaki “Dünürünü damadını kızını akrabasını şoförünü vekil bakan danışman bürokrat yapanlarada selam olsun” yorumuna Osman Kurt’tan da cevap gecikmedi.

Akbulut’un paylaşımına karşılık Osman Kurt’un “Süleyman Akbulut deme öyle abi , yanlış anlaşılmaya mahal verirsin Allah korusun. Akraba konusu hassas abi” yorumu çok konuşulacağa benziyor. Belediye Başkanına yakın akraba ve yakınlarının işe alımlarının konuşulduğu bir ortamda Kurt’un yaptığı bu yorum gündemin ana maddesi olacak gibi görünüyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Burdur Belediyesinde Maaşlar Yattı, Ortalık Gerildi

Burdur Belediyesinde Maaşlar Yattı, Ortalık Gerildi