14 Aralık 2019 Cumartesi

Ak Parti'li Vekil Yasin Uğur'dan Kurban Bayramı Mesajı

Ak Parti'li Vekil Yasin Uğur'dan Kurban Bayramı Mesajı

.

10 Ağustos 2019 Cumartesi 10:45 GÜNDEM

Yüce Allah’a yakınlaşma fırsatı olan, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneği, milli ve dini ortak değerlerimizin hayat bulduğu bir Kurban Bayramı’nı daha idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, her türlü insani ve ahlaki değerin yeniden yeşertildiği özel günlerdir. Huzur ve sükûnet arayan Müslümanları bayramların birleştirici sıcaklığı bir araya getirmektedir. Birlik ve beraberliğimizi pekiştiren bugünlerin kıymetini bilerek idrak etmek, bizleri hem dünyada hem de ahirette mutlu kılacaktır. Bu bayramda dini vecibemizi yerine getirmek için kestiğimiz kurbanlarımızı ihtiyaç sahibi kardeşlerimizle paylaşarak, onlarla yardımlaşmanın manevi hazzını tüm benliğimizde hissedeceğiz.

Bayramda, kırgınlıklar dargınlıklar geride bırakılır. İşte bu iklimle girdiğimiz bu bayramda da, gözleri kapıda olanları, yaşlıları ve hastaları unutmamalıyız. Aynı şekilde kahraman gazilerimizi, bayrama buruk giren şehitlerimizin ailelerini ve yetimlerini de unutmayarak, onların da yanında olmalıyız.

Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu kutsal günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşıyabilmek için daha çok çaba göstermemiz gerekmektedir.Bu önemli günlerde insanlarımız ortak değerler etrafında kenetlenmeli hoşgörü, merhamet ve dayanışma duyguları içerisinde sosyal ilişkilerin kuvvetlenmesine özen göstermelidirler. Bu bakımdan bayramlara yüklediğimiz anlam ve verdiğimiz değer daha bir önem kazanacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Burdurlu hemşehrilerimin Kurban Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyor, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ahmet Kutuk

15 Ağustos 2019 Perşembe 14:53

Sayin vekilimAkpartiye ikidefa oy verdim vemez olaydim.Nedeni sorarsan emeklinin asgari ucretlinin anasini aglattiniz.Elin Suriyelisi İraklisi vr diger gocmenlerine bedava maas veriyorsunuz.zehir zikkim olsun.Millet vekili maaslarina ve yolluklarina aninda zam yapiyorsunuz zehir zikkim olsun.Mahserde iki elim yakanizda olacak unutmayin.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başkan Ercengiz Deprem Bölgesine Gitti

Başkan Ercengiz Deprem Bölgesine Gitti