20 Haziran 2018 Çarşamba

  • 4,745 TL
  • 5,497 TL
  • 194,91 TL
  • 94.437
SON DAKİKA

AK Parti’de Şok Gelişme!

AK Parti’de Şok Gelişme!

Son Dakika!..

16 Ağustos 2017 Çarşamba 10:27 GÜNDEM

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, il başkanlarıyla ilgili kanaatlerini almak üzere tüm illerin milletvekilleriyle görüşmeler gerçekleştirdi.
Ataş’ın üst yönetimle paylaştığı bilgilere göre ilk etapta 10 ilin ay sonuna kadar da 25 il başkanının değiştirilmesi yönünde süreç başlatıldığı öğrenildi.
AK Parti’de kongre sürecinde istifa eden il başkanlarının yerlerine yeni isimler atanacak. Böylelikle ilçe kongreleri başlamadan önce devam etmeyecek olan il başkanları, yerlerini yeni isimlere bırakmış olacak.

İlçe kongreleri de yeni gelen il başkanı tarafından organize edilecek. Kurban Bayramı’na kadar il başkanlıklarında yaşanacak değişimin ardından, bayram sonrasında da ilçe kongrelerinin yoğun olarak başlayacağı edinilen bilgiler arasında

İŞTE İSTİFALARI ALINAN İL BAŞKANLIKLARI

Sakarya, Afyon, Bolu, Bursa, Antalya, Ankara, Balıkesir, Sivas, Burdur, İzmir, Bayburt, Hakkari, Siirt, Van, Ağrı, Muş, Diyarbakır, Şırnak, Kırıkkale, Konya, İzmir, Adana, Isparta, Kayseri, Kocaeli

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

ibrahim ışıklan

16 Ağustos 2017 Çarşamba 11:34

EY REİS!sen olmasan değil oy,vallahi selam vermem akpartiye.şuanda teşkilatların içinde mevcut gücünü kullanan ve kendi menfaatine iş yapan sayısız başkan,oğlu kızı,kardeşi,vs dolu vaziyette.aynı şekilde milletvekili babası kardeşi çakılı vaziyette.seni kandırıyorlar sayın recep tayyip ERDOĞAN.ve bunların yaptığı hataların faturası sana kesiliyor halk arasında REİS.biliyorum duymayacaksın,ama tarihe not düşüp vicdani vazifemi yapmak istedim.burdur sırtımdan vurmasın dersen,TAŞTEKİN şart derim.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

YILMAZTÜRK GİTTİ, KAMİL GELDİ

YILMAZTÜRK GİTTİ, KAMİL GELDİ