23 Mart 2019 Cumartesi

  • 5,762 TL
  • 6,519 TL
  • 242,72 TL
  • 99.835

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi’nin Miraç Kandili Mesajı

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi’nin Miraç Kandili Mesajı

-AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi’nin Miraç Kandili Mesajı

13 Nisan 2018 Cuma 15:29 GÜNDEM

 Mübarek üç aylar içerisinde yer alan Miraç Kandili merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edenlerin dualarının kabul olduğu sınırsız bir yükseliş ufkudur.Bu mübarek gecede elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmalı, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerin yeniden yeşermesine gayret göstermeliyiz. Yüreklerimizi kin ve nefret duygularından arındırmak, dostluklarımıza daha da önem vermek için bu mübarek geceyi büyük bir fırsat olarak görmeliyiz.

Ülkemizin geleceği için, maddi refah ve ekonomik kalkınma çabası kadar, manevi ve kültürel değerlerin muhafazası da hayati önem taşımaktadır. Manevi değerlerimizle gelecek kuşaklara aktardığımız kültürümüz, yeni nesiller inşa edecek; toplum hayatımızın ahenkli ve sağlam bir şekilde devam etmesinde bu değerlerimiz büyük bir paya sahip olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle; bu mübarek ve anlamlı gecenin sevgi, barış ve kardeşlik duygularını kuvvetlendirmesini temenni ediyor, İlimiz, ülkemiz ve tüm İslam Âlemi hakkında hayırlara vesile olması dileğiyle Miraç Kandilinizi kutluyorum.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

mahir akgün

14 Ocak 2015 Çarşamba 21:44

Bu karara ne yazık ki yetkili sendika temsilcisi olarak orhan akın imza atmıştır!

mahir akgün

09 Ocak 2015 Cuma 17:01

3 ocak tarihinde habere konu olan liste sosyal medyada yayınlanmıştır. 6 ocak tarihinde milli eğitim Müdürlüğü atama sonuçlarını yayınlamıştır. 2 liste karsılaştırıldığında haberin doğruluğu anlaşılacaktır.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Recep Kalkan'ın Kandil Mesajı

Recep Kalkan'ın Kandil Mesajı