20 Haziran 2018 Çarşamba

  • 4,748 TL
  • 5,504 TL
  • 194,91 TL
  • 94.437
SON DAKİKA

AK KULİSLERDE ALTERNATİF ADAY HAREKETLİLİĞİ!..

AK KULİSLERDE ALTERNATİF ADAY HAREKETLİLİĞİ!..

İLÇELERDE SİYASET KAZANI KAYNAMAYA BAŞLADI…

07 Eylül 2017 Perşembe 15:07 GÜNDEM

Türkiye genelinde AK Parti ilçe teşkilatlarında kongre seçimleri için geri sayım başladı. Burdur’da da 16 Eylül sonrasında gerçekleştirilmesi planlanan AK Parti ilçe başkanlıkları konusunda da kazan kaynamaya başladı.

AK Parti kulislerinden edinilen bilgiler doğrultusunda, bazı ilçelerde merkez tarafından onay verilmesine rağmen, parti geleneği alışılmışının dışında alternatif aday çalışmaları yapıldığı öne sürüldü.

REFERANDUM SONUCUNA GÖRE Mİ DEVAM?

Farklı kaynaklardan derlenen bilgilere göre; Burdur ilçelerinden Ağlasun – Altınyayla – Gölhisar ve Kemer ilçe başkanlarına Referandum’da alınan sonuç itibariyle genel merkez tarafından devam kararı verildiği öne sürülüyor, ancak bu ilçelerden bazılarında alternatif aday ve liste çalışmaları yapıldığı ifade ediliyor.

GÖLHİSAR’DA ALTERNATİF LİSTE Mİ ÇIKACAK?

Haber Merkezimize ilk ulaşan bilgiler doğrultusunda; adı geçen ilçelerden Gölhisar’da, bilindiği gibi geçtiğimiz dönemlerde birçok sıkıntı yaşanmış ve en sonunda duruma parti genel merkez tarafından atama yapılarak son nokta konulmuştu. Gelinen süreçte ise, bir yılı aşkın süredir görev yapan mevcut başkan Ayhan Kanural’ın İl Genel Meclisi – İlçe Belediyesi ve partilileriyle ilişkileri noktasında bazı sıkıntılar yaşandığı da edinilen bilgiler arasında yer alırken, yaşanan bu sıkıntılar nedeniyle kulislerde ikinci liste hazırlığı yapıldığı öğrenildi.11

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Burdur CHP Yine Karıştı

Burdur CHP Yine Karıştı