22 Mayıs 2019 Çarşamba

  • 6,117 TL
  • 6,828 TL
  • 249,93 TL
  • 83.675

ACILI ANNEDEN ACI SİTEM

ACILI ANNEDEN ACI SİTEM

SANIĞIN ANNESİNİN AĞLADIĞINI GÖRÜNCE DAYANAMADI...

11 Ekim 2018 Perşembe 16:35 GÜNDEM

Geçtiğimiz Ağustos ayında trafik kazasında hayatını kaybeden 17 yaşındaki Aleyna Hatun Budanır'ın mahkemesi gerçekleşti. Gerçekleştirilen duruşma sonrası sanığın annesini ağlamaklı biçimde gören Aleyna'nın annesi ise "Oğlunuz tutuklu yargılanacak diye ağlıyorsunuz, merak etmeyin er ya da geç oğlunuza sarılacaksınız. Ama ben kara toprağa sarılıyorum" diyerek yürek burkan bir sitem etti.

Geçtiğimiz aylarda meydana gelen kazada 17 yaşındaki Aleyna Hatun Budanır hayatını kaybetmişti. Okul harçlığı için Burdur-Antalya karayolu üzerinde bulunan bir çamaşırhanede çalışan 17 yaşındaki Aleyna sabah saatlerinde Antalya'da bulunan evine gitmek için servise bindi. Servisten indiğinde yoldan karşıya geçmek isteyen Aleyna'ya araba çarpmıştı. Ağır yaralı halde hastaneye kaldırılan Aleyna ise yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Aferin Aferin

22 Nisan 2015 Çarşamba 03:03

Site yönetimi sizi gerçekten tebrik ederim. 12 üniversitenin seçim sonuçlarını açıklarken her akademisyenin adının önüne Prof. Dr. ünvanı koymuş ama nedense kendi şehrimizin üniversitesinin hocalarında bu durumu es geçmişsiniz. Ayrıca adaylardan birinin yanına (kadrosu başka üniversitede) yazarak tarafsız habercilik anlayışınızı göstermişsiniz. Aferin

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

PROJE BASINA VE VELİLERE TANITILDI

PROJE BASINA VE VELİLERE TANITILDI