Realtime website statisticsRealtime website statistics

13 Aralık 2018 Perşembe

  • 5,348 TL
  • 6,094 TL
  • 214,80 TL
  • 90.051

6 Mart ta 6 Mart Tır ve Kamyon Garajının Açılışını Yaptılar

6 Mart ta 6 Mart Tır ve Kamyon Garajının Açılışını Yaptılar

Akbıyık'tan Başkan Ercengiz'e İnce Gönderme

06 Mart 2018 Salı 11:31 GÜNDEM

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık yerel seçimlerin süresinin kısalması ile birlikte Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in seçim beyannamesinde vaat ettiği projeleri sormaya başladı. Başkan Ercengiz'in yerel seçimler öncesi vaatleri arasında yer alan 6 Mart Kent Meydanı Projesini sormak için alana giderek basın açıklamasında bulundular.

Seçim beyannamesinde yer alan diğer projeler gibi bunu da yapamayarak sınıfta kalmıştır diyen Başkan Akbıyık, yaşanan durumu Tİ'ye alan konuşması ile olayı farklı bir boyuta taşıdı.

6 Mart Tır ve Kamyon Garajının Açılışını Yaptılar

Başkan Ali Orkun Ercengiz'in seçim beyannamesinde Burdur'un simgesi olacak dediği, 6 Mart Kent Meydanı projesinde otel, sergi ve konferans salonları ile meydanın olacağını duyurmuş ve Burdur'a kazandırılacağını ilan etmişti. Geçen 4 yılda başarılamamıştır diyen Başkan Akbıyık, aynı alanda basına açıklada bulunarak, büyük bir başarı örneği olarak gördüğümüz 6 Mart Tır ve Kamyon Garajı'nın açılışı yapmak için buradayız dedi.

4 Yılı Sorgulamaya Devam Edecekler

Özellikle Burdur için ayrı bir önem arz eden ve Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Burdur'a gelişinin 88. yılında yapılan bu açıklamada  bir o kadar manidar oldu. Akbıyık ve beraberindekiler sözde açılışını yaptıkları 6 Mart Tır ve Kamyon Garajının Burdurlulara ve Başkan Ali Orkun Ercengiz'e hayırlı olmasını dileyerek, geçen 4 yılda vaat edilen ve yapılamayan projelerle ilgili açıklamalarının devam edeceğini de ifade edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Asansör Boşluğuna Düşürek Can Verdi

Asansör Boşluğuna Düşürek Can Verdi