19 Eylül 2020 Cumartesi

17 YAŞINDAKİ SÜLEYMAN'A SOKAK KÖPEKLERİ SALDIRDI

17 YAŞINDAKİ SÜLEYMAN'A SOKAK KÖPEKLERİ SALDIRDI

''LÜTFEN BU İŞE BİR EL ATILSIN''

15 Ocak 2020 Çarşamba 12:52 GÜNDEM

Geçtiğimiz Cumartesi günü sabah saatlerinde Süleyman Kemer (17), okula deneme sınavına gittiği esnada sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Yaklaşık 8-10 sokak köpeğinin saldırısı sonrası hastaneye kaldırılan Süleyman'ın ayağının kırık olduğu öğrenildi.
Olay Cumartesi günü sabah saatlerinde Burdur'da meydana geldi. Evden deneme sınavına gitmek için çıkan Süleyman Kemer, Şehit Sefa Çakır sokağında sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Yaklaşık 8-10 tane sokak köpeğiyle mücadelesinden kurtulan Süleyman Burdur Devlet Hastanesinde giderek ameliyat altına alındı. 
Sokak köpeklerinin saldırısından ayağı kırık halde kurtulan 17 yaşındaki Süleyman, ''sokak köpeklerinin saldırısına uğradım, ayağım kırıldı ve ameliyat oldum. Buradan yetkili birimlere sesleniyorum. Lütfen ben gibi insanların canı yanmasın, oyun parkında 8-10 adet köpek bekliyor. Köpekler çocuklara saldırsa çocuklar kendilerini koruyamazlar, lütfen bu işe bi' el atılsın'' dedi.

Bomba15

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Aysel Turan

05 Şubat 2020 Çarşamba 22:16

HAYDİ BOMBA 15 BUNU DA HABER YAP!!!HER GÜN ULKEDE YASANAN ÇOCUK TECAVÜZLERİ,KADİN CİNAYETLERİ,HAYVANLARA İŞKENCE, TECAVÜZ HER TÜRLÜ SAPKINLIK,GENCLERE UYUSTURUCU SATİSİ HER TÜRLÜ PİSLİGE DOKUNMA,TEK DERDİ BİR LOKMA EKMEK,KIVRİLİP UYUYABİLECEGİ GÜVENLİ BİR YER OLAN ZAVALLI HAYVANLARA KARSİ İNSANLARİ KIŞKIRTICI HABER YAP!!!O HAYVANLARİ KİSİRLASTİRMAYARAK,ORADAN ORAYA ATAN İNSANİMSİ YARATİKLAR...DAHA DÜN SALİ PAZARİNA HENÜZ BİRAKİLMİS BİR KÖPEK,NEREYE GİDECEGİNİ BİLMEDEN, ŞAŞKIN VE KORKU İCİNDE

Admin

16 Ocak 2020 Perşembe 01:05

Aynen banada saldirdilar duvardan atlamak zorunda kaldim bacagim kirildi zilim catladi

Necip çakmak

15 Ocak 2020 Çarşamba 23:22

Ne yaşadılar kim bilir 10 köpek durduğu yerde saldırmaz

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

KAÇAK İÇKİ ELE GEÇİRİLDİ

KAÇAK İÇKİ ELE GEÇİRİLDİ