22 Ocak 2019 Salı

  • 5,320 TL
  • 6,052 TL
  • 220,16 TL
  • 97.955

VALİ ŞERİF YILMAZ MİNİK ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ YAPTI

VALİ ŞERİF YILMAZ MİNİK ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ YAPTI

Çocuklarla hem oyun oynadı, hem kitap okudu

17 Kasım 2017 Cuma 20:14 EĞİTİM

Vali Şerif Yılmaz, Engelsiz Yaşam Merkezi inşaat çalışmalarını incelemek üzere gittiği Askeriye Köyünde incelemelerinin ardından Köy Okulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Okulu ziyaretinde bahçede oynayan çocuklarla sohbet eden Vali Yılmaz, bir süre öğrencilerin oyunlarını izledi. Öğrencilere okulda oynamaları için voleybol ve futbol topu armağan eden Vali Yılmaz, bahçede kitap okuyan öğrencilerle de bir süre sohbet ederek, kitap okumalarına eşlik etti, onları dinledi.

Okuma alışkanlığına vurgu yaparak, başarıya ulaşmanın en önemli yollarından birinin okumak olduğunu belirten Vali Yılmaz minik öğrencilerden boş zamanlarında bol bol kitap okumalarını istedi.

Vali Yılmaz, okul ziyaretine sınıfları dolaşarak devam etti. Öğrenicilerin durumları ile ilgili öğretmen ve idarecilerden bilgi alan Vali Yılmaz, bazı sınıfları dolaşarak öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti. İngilizce Dersi işlenen bir sınıfta öğrencilere ingilizce sorular soran Vali Yılmaz, diğer derslere olduğu kadar yabancı dilede önem vermelerini istedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ahmet

24 Ekim 2014 Cuma 08:06

Borcunu gününde ödeyenler enayi zaten...

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Burdur Bahçeşehir’den Nutuk Çıkışı

Burdur Bahçeşehir’den Nutuk Çıkışı