18 Ekim 2019 Cuma

  • 5,815 TL
  • 6,472 TL
  • 281,49 TL
  • 94.896

Merkez USO İlkokulunun Miniklerinden Duygulandıran Video

Merkez USO İlkokulunun Miniklerinden Duygulandıran Video

Mehmetçik İçin Dualar Edip, Şiirler Okudular

20 Mart 2018 Salı 10:53 EĞİTİM

Afrin'de Kahraman Mehmetçiğimizin yürüttüğü Zeytin Dalı operasyonuna destek için Burdur Merkez USO İlkokulu 2.D sınıfının minik öğrencileri örnek bir organizasyona imza atarak duygusal bir video klip çektiler.

Burdur-merkez USO İlkokulu 2.D sınıfının her öğrencisi  Afrin'de görev yapan askerler için tek tek dualar ederek şiirler okudular. Okul Müdürü Hasan İnan ve Sınıf Öğretmeni Mehmet Demiryürek'in yardım ve destekleri ile oluşturulan videoda minik kalpleri ile öğrenciler hem duygulandırdı hem de gururlandırdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

YÜCEL

20 Mart 2018 Salı 13:54

USO İlkokulu Milli ve Manevi değerleri ve ayrıca sosyal farkındalıkları her zaman ön plana çıkaran güzide bir Okulumuz... Okulun bahçe kapısından içeri girer girmez eğitim adına bir ciddiyetin olduğu gerek idare ve öğretmenlerde gerekse öğrencilerin davranış ve tutumlarından belli oluyor. Emeği geçen herkese teşekkürler.

atarcan

05 Ocak 2015 Pazartesi 13:42

bu Ahmet Sarıtaş denen şahıs tarihçi mi ki kalkıyor boyundan büyük laflar ediyor...son zamanlarda hangi taşı kaldırsan altından ahmet çıkıyor zaten....adam Mehmet Akifle alakalı konferans veriyor,tarihçiymiş gibi koftiden üç beş kelime ezberleyip Satıkamış nutukları atıyor...yakında birilerine yaranmak için Kuranı Kerim meali yazarsa vallahi şaşırmam...adam işletmeci mi, iş güvenliği uzmanı mı, edebiyatçı mı, tarihçi mi, iktisatçı mı bilen yok...insanda biraz ölçü olur ama nerdeeee...

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

ISPARTA'DA ANNEDEN KORKUNÇ İDDİA!..

ISPARTA'DA ANNEDEN KORKUNÇ İDDİA!..