Realtime website statisticsRealtime website statistics

13 Aralık 2018 Perşembe

  • 5,351 TL
  • 6,098 TL
  • 214,80 TL
  • 90.051

Hayırsever Cadıl'dan Öğrencilerle Çay - Simit Buluşması!..

Hayırsever Cadıl'dan Öğrencilerle Çay - Simit Buluşması!..

Geleneksel Buluşmaya Bu Kez Kaymakam ve Kayyum Başkan Sezgin De Katıldı...

31 Ekim 2017 Salı 17:30 EĞİTİM

Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi’nde eğitim-öğretimde her zaman öğrenci-öğretmen-idareci ve okulun banisi Portsan Mermer Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Mehmet Cadıl’ın birlik-beraberlik içinde olması yer alıyor.
Bu kapsamda bugün Okulun Banisi Hayırsever İşadamı Mehmet Cadıl tarafından yıllardır geleneksel hale getirilen simit dağıtımı yapıldı.

Programa Bucak Kaymakamı ve Bucak Belediye Başkanı Yalçın Sezgin, Belediye Fen İşleri Müdürü Ömer Gümüş, Okul Müdürü Yakup Çoban, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Kaymakam Sezgin, simit dağıtım etkinliği öncesine sınıfları gezdi ve öğrencilere eğitim hayatı ve başarılı olma konusunda bazı tavsiyeler verdi.

Okulun kantin, kütüphane, laboratuar ve diğer bölümlerini de gezen Kaymakam Yalçın, okulun fiziki yapısı hakkında İşadamı Mehmet Cadıl’dan bilgi aldı.
Öğrencilere simit dağıtan Kaymakam Sezgin ve İşadamı Cadıl, daha sonra okul yönetimi ve öğretmenleri ile kahvaltı yaparak okulun eğitim düzeyi, başarı seviyesi ve önümüzdeki süreçte okul için neler yapılabilir hakkında görüşme yaptı.

Etkinlik sonunda konuşan Bucak Kaymakamı ve Bucak Belediye Başkanı Yalçın Sezgin, bugün öğrencilerle simit paylaşarak bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek okulun başarısının altında yatan en önemli sebebin birlik-beraberlik içinde olmak olduğunu ifade etti.

Bu tip etkinlikleri her yıl yaptıklarını ve öğrencileri hiç yalnız bırakmadığını aktaran Okulun Banisi Hayırsever İşadamı Mehmet Cadıl da başarı için gerekli olan altın kuralları paylaştı, iyi eğitimle ülkenin geleceği konumdan bahsetti.

Okul öğrencileri de bu tür etkinliklerle Okulun Banisi Mehmet Cadıl’ın yanlarında olduğunu hissettiklerini belirterek kendisine teşekkür ettiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Nanecioğlu'na Doğum Günü Sürprizi!..

Nanecioğlu'na Doğum Günü Sürprizi!..